05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

День села у Правих Сагах

Найрідніше та найкраще місце для кожного із нас – місце, де ми народилися.

А якщо це місце – з чарівною природою, свіжим повітрям, надзвичайними природними ландшафтами і гарними працьовитими людьми – то це велике щастя. Саме таким є красиве село Праві Саги, яке 29 вересня відсвяткувало свою 80-у річницю.

Як прийнято, на свято зібралося багато шанованих гостей – міський голова Дмитро Воронов, міські депутати Леонід Степанський, Юрій Лазаренко, обласний депутат, заступник голови обласної державної адміністрації Євген Рищук. Приїхали виконавці з Херосону та Раденська.

Відкрилося свято веселою українською піснею «Моє село», яку презентували місцеві аматори - колектив «Сагівчанка».  Також відбувся конкурс господинь,  де вони наварили та пригощали всіх смачними варениками.

«Наше село буде набагато кращим, якщо кожен з нас пробуджуючись вранці буде думати, а що я особисто можу зробити для мого села?», звернувся Юрій Лазаренко до сельчан. «Я тут народився, тут живе моя родина і я хочу щоб тут жили мої онуки і правнуки, тому я як депутат з колегами буду дбати про майбутнє Саг», - зауважив у своєму виступі Л. Степанський.

Свято тривало довго і весело, а  по закінчення присутні пригостилися за спільним щедрим столом смачним сагівським кулішем та шурпою.

День села у Правих Сагах

День села у Правих Сагах

День села у Правих Сагах

День села у Правих Сагах

День села у Правих Сагах

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО