Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Олешках з'явиться регулювальник на жвавому перехресті у будні дні

Про це на власній сторінці у соціальній мережі фейсбук повідомив Олешківський міський голова. У повідомленні говориться, що Дмитро Воронов звернувся до національної поліції за допомогою у цьому питанні. 

 

Цитата:

 

Шановні жителі міста Олешки!
Маємо проблему із рухом транспортних засобів біля магазину "Любава" кожного ранку у час пік, десь із 7:30 до 8:15. Всі поспішають на роботу, діти до школи, а в результаті того утворюються затори та варійні ситуації. Міська рада вже замовила і має на руках готовий проект світлофора, сьогодні закінчуємо обрахування кошторисної вартості і я щиро сподіваюсь, що світлофор на цьому небезпечному перехресті таки буде, що в нас вистачить грошей, а депутати підтримають такую мою ініціативу, бо маємо дуже багато письмових звернень від громадян. Але, аби оперативно вирішити проблему, я звернувся до національної поліції із прохання, аби на 30-40 хвилин у робочі дні туди поставили людину, для регулювання руху транспортних засобів. Тож, прошу всіх водіїв згадати основні команди регулювальника та віднестись до цього із поразуміння, бо безпека громадян, особливо дітей, то є пріоритет нашої роботи. Також рекомендую вчителям провести відповідні уроки, аби діти теж знали, коли їм можна переходити, а коли потрібно почекати. Сподіваюсь на поразуміння та на позитивне вирішення цієї проблеми на той час, поки міська рада не встановить світлофор.

 

Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787