05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Чергова порція брехні від політичних невдах в Олешках

Вчера местные горе-политики в Олешках в очередной раз голословно обвинили мэра нашего города Дмитрия Воронова.

 

В этот раз гражданин Константин Золоторевский, которого ранее депутаты единогласно сняли с должности председателя бюджетной комиссии (за системное вранье, бездеятельность и подделку протоколов комиссии) заявил в фейсбуке, что Дмитрий Воронов зарнее определил победителя конкурса на управление многоквартирными домами, сам конкурс провели кулуарно и что теперь, как следствие, горожане получат необоснованно высокие тарифы на ЖКХ.

 

Отметим, что по решению суда, гражданин Золоторевский ранее создал фиктивное ОСББ (мошенничество) и неправомерно собирал деньги с жителей нескольких домов. Потому, смеем предположить, что местный горе-депутат весьма "компетентный" в вопросах ОСББ и управляющих компаний.

 

Но, давайте по сути вопроса!

 

Кулуарно? Это первое политиканское наглое вранье Золоторевского.

 

 

Чергова порція брехні від політичних невдах в Олешках

 

Чергова порція брехні від політичних невдах в Олешках

Это объвление в Олешковской районной газете, где всех своевременно и в полном объеме проинформировали о проведении данного конкурса, как того и требует действующее законодательство. Любой гражданин мог спокойно ознакомиться с данным объевлением.

 

Заранее известный мэру "свой" победитель конкурса, который установит баснословные тарифы на обслуживание жилых домов в Олешках. Это второе наглое вранье Золоторевского.

 

Вчера состоялось открытие пакетов, вернее должно было состояться, но по информации нашего издания, ни одна из компаний на данный конкурс не заявилась и потому, конкурс будет признан несостоявшимся.

 

Чергова порція брехні від політичних невдах в Олешках

Мы обратились за комментариями к Дмитрию Воронову и вот такие ответы получили:

 

Редакція "Олешки Online": Дмитрий Николаевич, Вас в очередной раз обвинили в проведении кулуарного конкурса на управление жил. фондом и в заранее известных его победителях. Можете дать комментарий по этому поводу?

 

Міський голова: Мене кожного дня по 10 разів в чомусь звинувачують. Це, як кажуть "Издержки профессии", я вже давно навчився не реагувати на ті брехні і просто працюю в інтересах місцевої громади. Депутати міської ради, члени виконавчого комітету та міський голова тим і відрізняються від політиканів і брехунів, що маємо приймати рішення, в тому числі і не популярні, але необхідні. А ще, ми несемо за них відповідальність перед законом та громадянами. Тут головне розуміти, хто бреше і з якою метою. Ось та людина, про яку ви зараз говорите, не змогла сформувати більшість проти міського голови, не дали результатів сотні його брехливих заяв до правоохоронних органів про корупцію, збирання підписів за моє відкликання з посади "Із мертвих, і живих, і ненародженних" теж нічого не дали. Він має нульовий результат корисності для громади Олешок, як депутат міської ради, а його колеги, всі як один, проголосували за "недовіру" Золоторевському, за його системну брехню, і зняли із посади голови постійної комісії планування бюджету. Сьогодні її очолює представник ВО "Батьківщина" С. Махрова, до фаховості якої у колег депутатів немає жодних зауважень. Далі Золоторевський програв суд і не зміг поновитись на посаді голови комісії. В мене виникає лише одне питання - якщо ви такі розумні, фахові і красиві, то чому тоді Ви такі невдалі? Хто винен у тих невдачах? Людям цього формату, дуже складно зізнатись самому собі перед дзеркалом і почати працювати над собой, їм завжди легше знайти винного, причину власної невдалості. Звісно я винен, народні обранці з більшості в раді та члени викнавчого комітету. Ті люди, які на відміну від Золоторевскього все змогли і приймають конкретні рішення в Олешках. Тому вибачте, я вже звик до щоденної брехні від різних політичних невдах і не псую собі настрій їх гучними заявами. Але всі жителі міста повинні розуміти, скільки правди в тих заявах та звинуваченнях.

 

Редакція "Олешки Online": Ну а що стосується конкурсу на управління домами в Олешках?

 

Міський голова: Ми провели його відкрито і публічно, згідно чинного законодавства. Але дійсно, маємо проблему перехідного періоду. Не всі люди ще розуміють, що сами вони власники своїх багатоповерхівок. Було б набагато краще, якби в кожному багатоквартирному будинку в Олешках створили ОСББ та громадяни самі почали їм керувати, тоді б навіть питання про проведення таких конкурсів не виникало. Тож, "маємо те що маємо". Друга проблема, відсутність в місті відповідальних керуючих компаній, які б взяли ті будинки на обслуговування та добре робили свою справу, за зрозумілим тарифом. Бачите який маємо результат? На публічний конкурс не заявилась жодна компанія. Тож, є відкрита доля ринка послуг ЖКГ в Олешках і нема кому її зайняти. 

 

Редакція "Олешки Online": Дякуємо за вичерпні відповіді.

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО