05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Как гражданин РФ мечтал реализовать в Олешках коррупционный сговор с 'нужным' перевозчиком

Как гражданин РФ мечтал реализовать в Олешках коррупционный сговор с 'нужным' перевозчиком

Есть в Олешках гражданин РФ, который обманным путем на непродолжительный срок, прям с улицы, попал в кабинет первого заместителя мэра города. Очень хорошо, что и Дмитрий Воронов и депутаты городского совета, очень быстро разобрались, каким аферистом является данный персонаж, опереативно выкинув его пинком под зад из мэрии.

 

Сегодня крымский проходимец посвятил себя "праведной борьбе" с неугодным мэром, присоединившись к фан-клубу потерпевших (неудачу) "политиков". Ежедневно россиянин консультрует председателя Олешковской РГА на предмет дестабилизации ситуации в городе и районе, а так же советует немногочисленных депутатов меньшинства, которые не смогли состояться в политике и сегодня их единственная цель - это тиражировать вранье и пробовать работать по сценарию "Чем хуже в Олешках, тем лучше (для них)". Но, даже в этом они не в состоянии ничего добиться, ведь как известно, ломать не строить и мешать всегда проще, чем созидать. 

 

Недавно мы прочитали очередной крассивый комментарий Андрея Литвакова о том, как доблестно он боролся за качественные перевозки в Олешках, но наш мэр отчаяно защищал "Автотранс".

 

Как гражданин РФ мечтал реализовать в Олешках коррупционный сговор с 'нужным' перевозчиком

Как всегда в таких случаях, мы обратились лично к мэру за комментарием!

 

"Олешки Online": Дмитрий Николаевич, а вы можете прокомментировать очередной камень в ваш огород? В этот раз по поводу перевозок людей в Олешках.

 

Дмитрий Воронов: Ви кожного разу, після кожної чергової брехні у фейсбуці будете до мене телефонувати? Я кожен раз повинен це коментувати? Так, громадянин РФ дійсно дуже опікувався перевезеннями в Олешках і це була ще одина крапля, після чого ми із депутатами його звільнили. Адже мотивація для таких дій в нього була зовсім інша, не такая, як він зараз пише у соціальних мережах. Просто пане Андрій не зрозумів куди потрапив, хто такий міський голова та депутати, яких люди обрали і навіщо ми сюда прийшли. В його розумінні влада - це лише механізм грабування людей та корупції і жодного відношення до Олешок, як до свого рідного дому, в нього немає! Це повністю безпринципова особа. Справа в тому, що у Литвакова є давні близкі знайомі, які свого часу займались перевезеннями в Криму і він дуже хотів "затягнути" їх сюди "працювати". Прямо казав мені, що проведемо конкурс чи створемо власне КП, будемо туда давати міські гроші, красти частину, а новий директор буде нам ще мзду носити кожного місяця, бо директор ВАТ "Автотранс" не йде на такі розмови та повністю ігнорує Андрія Володимировича. А ось як своя людина буде, за словами Литвакова, то будемо мати постійні платежі. Приблизно так цей "керівник" хотів створити ще одне фіктивне підприємство і передати йому Олешківські очисні споруди на обслуговування. Шановні, можна Вас попросити? Я не буду кожного разу коментувати брехні цього "патріота" та "великого керівника" у соціальних мережах, бо без того маю дуже багато роботи. Просто вікрийте гугл та почитайте, що там пишуть про "досягнення" Андрія Литвакова на ДП "Таврида". Дякую Богу лише за те, що вся його брехня дуже швидко стала відома, як і справжні мотиви. Кому цікаво читати тих писак - це ваше право. Але розумійте і те, що пустити таких людей до влади в Олешках, то буде найбільший злочин проти самих себе і своїх дітей. Людина, яка підробляла распорядження міського голови (це доведено київською експертизою) намагалась привласнити майно громади, займався здирництвом із підрядних організацій, брав в них гроші і особисто їздив купляти ліхтарі за "налічку", клавши різницю в ціні собі до кишені, согодні розповідає про честь, совість та порядність. Про що ми говоримо шановні? Я відповів на ваше питання?

 

"Олешки Online": Дякуємо, дуже відверто та змістовно!

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО