Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Про що домовились Дмитро Воронов та ВАТ 'Автотранс'

Про що домовились Дмитро Воронов та ВАТ 'Автотранс'

Сьогодні Олешківський міський голова Дмитро Воронов запросив до себе директора ВАТ "Автотранс". Відбулась робоча нарада, за результатами якоє є відразу два позитивні моменти. 

 

1) Перевізник погодився в часи пік за маршрутом Автостанція/Рибхоз о 7:10 та 7:40 пустити великі автобуси "МАЗ", аби жителі міста мали змогу нормально дістатися на роботу, в школу та дитячі садочки. Крім того, при цьому, маршрутки працюють у звичному режимі, тож ці рейси в часи пік є додатковими.

 

2) Директори шкіл нашого міста надають списки учнів підприємству для отримання проїзних квитків, які будуть діяти до кінця навчального року. Не всім, а згідно відповідного переліку (категорії) для проїзду по 3 гривні (пів ціни). Більш детально можна дізнатись у ваших директорів шкіл. Поки перевізник повністю бере на себе ці витрати, розуміючи свою соціальну відповідальність та важливість питання, але буде звертатись до міської ради із проханням компенсувати частину цих витрат, десь приблизно 50 на 50 відсотків. В свою чергу, Дмитро Воронов пообіцяв знайти гроші та розглянути це питання і винести його на розгляд сесії. 

 

Крім того, нагадаємо, за ініціативою Дмитра Воронова та за підтримки ради вже розпочала роботу депутатська тимчасова контрольна комісія, яка вивчає економічне обгрунтування перегляду тарифів на перевезення. А сьогодні, під час сесії, за ініціативи депутата Махрової С.Г., до функцій цієї комісії ще додали повноваження перевірити тарифи на воду та водовідведення. Сесія таку пропозицію теж підтримала.

 

Про що домовились Дмитро Воронов та ВАТ 'Автотранс'

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787