Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківська опозиція знову продемонструвала свою повну безпорадність

Олешківська опозиція знову продемонструвала свою повну безпорадність

Сьогодні під час сесії, неадекватна Олешківська, так звана "опозиція", в черговий раз продемонструвала свою повну безпорадність проти злагодженних дій міського голови, виконавчого комітету та міцної більшості міської ради. 

 

Нагадаємо, що на минулій сесії, депутат Золоторевський, зміг на короткий час ввести в оману деяких колег та вніс депутатський запит про створення власної контрольної комісії, до складу якої вони включили найбільш "авторитетних" писак з facebook та "судоходів". Маються на увазі ти депутати міської ради, які за 3 роки своєї роботи не зробили аж нічого для позитивних змін в Олешках і ніяк не впливають на прийняття рішень ради. 

 

Виконавчий комітет вперше не підписав рішення сесії та наклав на нього "вето", тож для подалання цього механізму було потрібно 2/3 від складу ради - 19 голосів. Під час повторного розгляду цього питання, "ЗА" подалання "вето" проголосувало аж 4 депутати. 

 

Тож, чергова спроба "попіаритись", розповідаючи брехні в інтернеті від імені тимчасової контрольної комісії, у горе-політиків не вийшло, а вся їх "велика" ініціатива закінчилась як і всі інші, нічим. 

 

Тому, шановні читачі, чекайте на нові істерики "фахових" та "розумних" політичних невдах на просторах великого facebook.

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО