05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Весняна акція щодо підключення швидкісного інтернету в Олешках

 

Весняна акція щодо підключення швидкісного інтернету в Олешках

 

Чи є життя без Інтернету та телебачення? 


Уявіть собі життя, коли Ваші дні наповнені спогляданням оточуючих пейзажів, довгими роздумами над красою світу, мудрістю природи, сутністю світу та іншими філософськими темами. Причому усе це відбувається при відключеній мережі Інтернет та без перегляду (навіть періодичного) телепередач. 
«Чудово!», - вигукнуть ті, хто вирішив прожити решту свого життя на безлюдному острові посеред океану, або ж ті, хто відправився у нетривалу відпустку на той самий острів. «Ця ситуація жахлива», - скажуть ті, хто звик жити у динамічному сучасному світі, бути щосекунди у курсі усіх подій та й на відпочинку не відпускати руку з пульсу інформації. 


Адже «Бути поінформованим – це значить бути у всеозброєнні», - говорили давні філософи. Навіть вони розуміли важливість і вагомість інформації у розвитку знань і у самовдосконаленні, хоча мали обмежений доступ до неї. Нам же, сучасним, дарована можливість широкого користування інформацією, яку пропонують безліч тематичних та універсальних телеканалів, розгалужена мережа Інтернет. 


Правда, реалії сучасної України такі, що часто мешканці віддалених від мегаполісів сіл, селищ, містечок а чи й навіть районних центрів не мають такої можливості через особливості ландшафту місцевості, у якій проживають, і недосконалість технічних можливостей багатьох інтернет-операторів. 

Надійне вікно в інформацію!


Усі географічні перепони, технічні кордони та неполадки налаштування зносить компанія HOMENET – провайдер з надання повного комплексу телекомунікаційних послуг. 


Компанія забезпечує безлімітним високошвидкісним Інтернетом приватні житлові будинки, квартири, державні установи, заводи та виробничі підприємства. Підключення виконується за технологією GPON, яка дозволяє отримати доступ до мережі Інтернет на швидкості 1Гбит/с. Особливістю підключення є заведення оптоволоконного кабелю безпосередньо у будинок, що гарантує високу якість послуги, стабільну швидкість і надійне з’єднання. На сьогодні це найнадійніша технологія, яка дозволяє одержати значно якіснішу послугу, ніж абоненти супутникового Інтернету, радіо Інтернет Wi-Fi, мобільного Інтернету, ADSL та інші. 


Враховуючи реалії світу, що у своєму розвиткові та технічній модернізації швидко летить уперед, компанія HOMENET постійно стежить за тенденціями у сфері цифрових технологій і регулярно проводить оновлення свого устаткування для задоволення потреб клієнтів. 


Постійний розвиток, використання сучасних технологій і новітнього устаткування, дозволяє удосконалювати мережі, завдяки чому клієнти отримують якісні телекомунікаційні послуги. 


Користування послугами оператора HOMENET є максимально комфортним, позаяк компанія надає цілодобову технічну підтримку, можливість сервісного обслуговування і додаткових функцій. 


Не зволікайте і Ви – підключайтеся до мережі HOMENET вже зараз, оцініть якість послуг і сервіс компанії! 


З детальною інформацією про компанію HOMENET, послуги, акції, партнерів і карту покриття можна ознайомитися на офіційному сайті homenet.ua або ж за телефонами абонентського відділу: ((067) 408-18-58; (093) 1-700-700; (095) 2-700-700 (callback – ми передзвонимо). 


------------------------------------
Акция «ВЕСНА от HOMENET», подай заявку с 05.03. по 10.03 и получи скидку на подключение -50% от стандартной цены (1200 или 1500 в роутером).

Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО