Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Дмитро Воронов повідомив ще одну гарну новину для жителів міста Олешки

Дмитро Воронов повідомив ще одну гарну новину для жителів міста Олешки

Про це на власній сторнці у соціальній мережі facebook повідомив Олешківський міський голова Дмитро Воронов.

 

Цитата: Ще одна гарна новина для жителів міста Олешки! 

До мене зверталось багато учасників АТО та звичайних громадян щодо високої вартості послуг приватних проектних організацій на розробку проектів землеустрою, технічної документації по встановленню меж земельних ділянок, тощо. Ми не можемо втручатись у господарську діяльність підприємців, але я зустрівся із директором ТОВ "Фелія" і обговорив із ним це питання. За результатами переговорів, маємо домовленість про те, що ціни на популярні послуги для жителів міста суттєво знижено. Наприклад, якщо раніше проект землеустрою коштував в них десь 4000 грн., то зараз це можна замовити за 2500 грн. Дякую ТОВ "Фелія" за розуміння проблем людей та соціальну відповідальність.

 

Нагадаємо що раніше, після переговорів із директором "Автотранс", діти в Олешках почали їздити до школи за 3 гривні, а в часи пік на вулицях міста з'явились додаткові рейси (для зручності громадян), які виконують великі автобуси марки "МАЗ".

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787