05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

#Trashtag челлендж в Олешках набирає обертів

Якось так виходить, що якщо  хоч раз  заглибитися в тему екології рідного міста, то ти просто не зможеш більше не реагувати на стихійні смітники та залишатись  байдужим до спільної проблеми.

Минуло лише 2 дні з того моменту, як Молодіжна рада разом з активними жителями міста прибрала територію біля Олімпійських будинків, а естафету світового #trashtag челленджу вже перейняли свідомі олешківці.

22 березня ми отримали новий фото- та відео звіт від  чудової дівчинки-підлітка Ангеліни Побережної, яка разом зі своєю сестрою просто не могли  більше ходити повз сміття, що викидають безвідповідальні жителі Олешок. Тож вони вирішили навести лад у маленькому провулочку біля вулиці Космонавтів. Їх здивуванню не було меж, коли до них приєднались сусіди. Всі разом, вони дуже швидко зібрали розкидане сміття.

#Trashtag челлендж в Олешках набирає обертів

#Trashtag челлендж в Олешках набирає обертів

 

А 23 березня у соціальній мережі фейсбук з’явився ролік, у якому учні 2-Б класу Олешківської гімназії разом з батьками прийняли виклик від молодіжної ради, долучились до  #trashtag челленджу та зробили добру справу для нашого міста.

 

 

Ми переконані, що це не перші та далеко не останні приклади активної громадянської позиції, бажання змінити екологічну ситуацію в нашому місті на краще!

Хто наступний?!  

Оцените статью: 
+7
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО