05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Олешківська міська рада за здорове дозвілля

Людство протягом тисячоліть свого існування пройшло багато етапів еволюції, під час яких змінювались цінності, змінювалась сама людина.

Ми, в процесі пізнання самих себе, пережили культи особистості, тіла, їжі, безперервно шукаючи своє призначення. І в деяких випадках дуже тішить, що наша історія циклічна, адже рано чи пізно багато гарних речей вперто повертається до нас. І зараз настав саме цей період в нашому житті. Мова йде про «моду на спорт». За останні роки в Олешках помітно збільшилась кількість спортивних клубів та секцій, де протягом дня обов’язково хтось тренується для вдосконалення свого духу та тіла. Кожен може знайти заняття собі до душі від йоги та танців до важкої атлетики.

Спорт надає людям можливість спілкуватися, об’єднує людей задля спільної мети, перемоги, змагання. Багато олешківців займаються спортом за власною ініціативою, деякі - заради здоров’я та гарної зовнішності або просто для задоволення. Інші  займаються спортом професійно і сподіваються в майбутньому побудувати спортивну кар’єру.

Саме тому в Олешках повним ходом відновлюються занедбані або будуються нові спортивні майданчики у різних частинах міста, адже дуже важливо  створити сприятливі умови для зайняття всіма бажаючими спортом та фізичною культурою та укріплення здоров’я мешканців міста, збереження їх молодості та довголіття.

Олешківська міська рада за здорове дозвілля

Олешківська міська рада за здорове дозвілля

 

До того ж на території Олешківської гімназії та СЗОШ№4 будуються два сучасних спортивних майданчики. Ось як прокоментував це міський голова Дмитро Воронов на своїй сторінці в Фейсбук: «Добре, що не дивлячись на політичні баталії дорослих, в двох школах нашого міста будуються 2 таких майданчики. Треба ще і у другу школу такий! Красиво виходить! От радості учням буде, які полюбляють грати у футбол! Будемо зрощувати в Олешках нове покоління зірок для національної збірної України 

Олешківська міська рада за здорове дозвілля

 

Дійсно, у нашої молоді зараз є велика мотивація досягати успіхів у спорті, адже лише найкращі зможуть захищати честь міста на чудовому оновленому сучасному стадіоні «Старт». Для спортсменів, суддів та тренерів навіть приготували затишне містечко на свіжому повітрі під навісом, де можна зручно проводити наради, а також найближчим часом там з’являться клумби з гарними запашними трояндами.

Олешківська міська рада за здорове дозвілля

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Новый тренд от Gucci
Дата: 23.09.2020 15:58


НОВОСТИ МИРА КИНО