05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

9 травня в Парку Слави пропонуємо зробити фотовиставку «Вони подарували нам мир»

9 травня в усіх містах України проходитимуть урочисті паради, мітинги та концерти, будуть лунати слова вдячності шановним ветеранам та вся країна пригадає якою ціною дісталась нам Перемога у Другій Світовій війні.

Сьогодні про ту страшну війну нам розповідають старі фільми, ветерани та діти війни, що живуть серед нас, та, звичайно ж, старі світлини. Пам’ять - вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас зі старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики. І не дає потьмяніти жодній героїчній сторінці історії перемоги над нацизмом.

День Перемоги – це свято всієї країни, яке об’єднує громадян, наповнює душу почуттям нескінченної вдячності та гордості за подвиги героїв війни.

Пропонуємо 9 травня у Парку Слави зробити фотовиставку «Вони подарували нам мир», на якій будуть зібрані світлини тих олешківців, які наближали Свято Перемоги.

До 20 квітня надсилайте фронтові фотографії Ваших рідних та близьких, які виборювали Перемогу у Другій Світовій війні із зазначенням їх прізвища, ім’я, по-батькові та років життя на електронну адресу: [email protected] або приносьте їх до Олешківської міської ради.

Нащадки повинні знати своїх героїв.

9 травня в Парку Слави пропонуємо зробити фотовиставку «Вони подарували нам мир»

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО