05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Турбота про дітей в Олешках

В нашому місті Олешки продовжується робота по наведенню благоустрою. За численними зверненнями городян щодо проведення освітлення, ремонту  внутрішньо будинкових доріг, обрізці дерев, встановлення зупинок та подовження  маршрутів актуальними залишаються звернення щодо встановлення   дитячих майданчиків для  спорту та дозвілля.

Спортивні майданчики вже встановили, тож тепер розпочато  встановлення  дитячих.  Як приклад. Багато років не приділялася увага жителям   Житлоселишща №3: не ремонтувалося приміщення, не мінялася сантехніка, не було тротуара та освітлення.

У 2018 році  олешківською міською радою було виділено кошти та провелися ремонтні роботи будинку. А ось зараз дійшла черга і дітей, які там проживають.  Кипить робота по залиттю  фундаменту для гойдалок .  Для  дітлахів та мам цього будинку та інших буде створено комфортну зону дозвілля. Пізніше буде встановлено дитячий майданчик у сквері біля ДНЗ №3.  « Олешки – це наш спільний дім. Ми тут господарі і саме від нас залежить, яким буде місто завтра. За той термін, що ви нам відвели для роботи, хочемо зробити максимум  і прикладаємо багато зусиль», - так спілкувався з жителями у онлайнрежимі міський голова Воронов Дмитро.

Турбота про дітей в Олешках

Турбота про дітей в Олешках

Турбота про дітей в Олешках

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО