05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

А Кравченко-Скалозуб не хочет последовать примеру Андрея Гордеева?

А Кравченко-Скалозуб не хочет последовать примеру Андрея Гордеева?

Вчера в большинстве СМИ распротранили информации об отставке главы Херсонской областной государственной администрации Андрея Гордеева. Обсуждаются различные версии случившегося, но мы тут опубликуем лишь заявление самого Андрея Гордеева, которое он оставил у себя на странице в социальной сети фейсбук.

 

Цитата:

 

Дорогі земляки, друзі і недруги))))

Три роки я мав честь очолювати Херсонську обласну державну адміністрацію і працювати на розвиток рідної області.

За цей час ми з командою зробили багато. Це ми створили найпершу і найпотужнішу територіальну оборону на кордоні з окупованим Кримом. Це ми розмістили на теренах області додаткову військову бригаду та багато чого іншого!))))
Це ми збудували (реконструювали) телерадіовежі з мовленням на окупований Крим! Це ми збудували новий порт разом із компанією Нібулон і провели реконструкцію аеропорту «Херсон». Це ми відновили будівництво мостопереходу у Херсоні та провели реконструкцію сотень інфраструктурних об‘єктів на Херсонщині, серед яких десяти амбулаторій і шкіл. Це ми відновили після агресії Росії інвестиційний клімат Херсонщини і залучили більше 11 млрд грн інвестицій, а на цей рік більше 16 млрд грн! Це ми розкрили і далі розкриваємо туристичний потенціал Херсонщини! І тд!

Три роки минули. Вчора я звернувся до Президента України Петра Порошенка з ініціативою про моє звільнення з посади.

Чому я це зробив?

Тому що я не хочу, щоб наслідки інформкілерства проти мене, вплинули на спокій нашої держави, а разом з тим і на спокій Херсонщини. Я не хочу щоб в такий складний час виборів сфабрикований проти мене негатив хоч якимсь чином негативно відобразився на другому турі виборів Президента України та Верховного головнокомандувача!
Занадто велика ціна зараз перед всіма нами - це наш європейський вектор розвитку!!!
Ми не маємо права перед своїми дітьми схибити в цьому!

Є інтереси Держави, які для мене важливіші за будь-які посади! Я сам розвію будь-які сумніви та весь бруд щодо мене, який безпідставно поширюють в інформаційному просторі.

В мене немає ні підстав, ні бажання ховатися за посадою ані від людей, ані від слідства. Я готовий захищати і буду захищати своє чесне ім‘я.

Що робитиму далі?
Я продовжу своє покликання у служінні державі з любов‘ю до людей, до України та вірою у Бога!

А Кравченко-Скалозуб не хочет последовать примеру Андрея Гордеева?

Хотим задать такой вопрос главе Олешковской РГА Кравченко-Скалозуб Елене Валентиновне. Вы же понимаете, что сидите на чемоданах и пора собирать вещи? Заодно подыскивая страны, с которыми у Украины нет договора об экстрадиции? Вы же понимаете, что у вас аж две "НЕДОВІРИ" (показатель отношения людей к работе головы Олешковской РГА), охапка уголовных дел за плечами и 600 га леса сгорели во время вашего правления? Не хотите это, сделать хороший подарок Петру Порошенко перед выборами и последовать примеру Андрея Гордеева? Достойный пример между прочим! Губернатора обсуждать мы не беремся, а вот ваша отставка гарантированно позитивно бы отразилась на рейтинге президента в нашем районе и это факт.

 

Давайте, покажите всем, что интересы государства вы ставите выше своих личных амбиций и шкурных мотивов. Идите уже нафиг и оставьте наконец-то "ОЛЕШШЯ" в покое. Уверены, что тогда многие в многострадальном районе проголорсуют за действующего гаранта, так как тут большая часть людей 100% порвет три баяна от радости, как это было в Голой Пристани, после вашего показательного увольнения. Более того, мы искренне верим, что если Порошенко избавится от таких, как Вы "керівників", то это будет большим плюсом для него, перед вторым туром выборов.

Оцените статью: 
+6
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО