05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Декларація Кравченко-Скалозуб має ознаки корупційного правопорушення

Шановна Олена Валентинівна Кравченко-Скалозуб, є державним службовцем, тому не стала винятком і теж подала електронну щорічну декларацію, як особа, уповноважена на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

 

Але, як саме вона це зробила, ми зараз, разом з вами, проаналізуємо.

 

У розділі 2. ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЧЛЕНІВ СІМ’Ї СУБЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ, Олена Валентинівна зазначає членом родини свого батька Кравченко В.Г.

 

Ви спитаєте: «Що ж тут корупційного?». На перший погляд начебто і ні чого, але це тільки на перший погляд, тому що у розділі 3 ОБ'ЄКТИ НЕРУХОМОСТІ та у розділі 11. ДОХОДИ, У ТОМУ ЧИСЛІ ПОДАРУНКИ, суб’єкт декларування зобов’язаний відображати доходи та майно членів родини.

 

Отримує батько Олени Валентинівни пенсію? Напевно, що так. Чи є в нього якесь майно? Нам не відомо, але відповідні правоохоронні органи можуть легко це перевірити.

 

Зазначимо, що Якщо член сім'ї відмовляється надати відомості, необхідні для заповнення антикорупційної декларації, суб’єкт декларування повинен звернутися письмово до «уклоніста» з вимогою про надання необхідних даних та встановити термін надання інформації. Дочекатись від нього відповіді, або спливу терміну надання інформації і тільки після цього заповнити електронну декларацію з позначкою «відомості не надано» у вище зазначеному розділі №3 та №11.

 

Далі ще цікавіше!

 

 

Також у розділі 11 Олена Валентинівна вирішила, що якщо вона є Головою Олешківсько РДА то вона сама із підпорядкованого їй відділу соціального захисту населення Олешківської РДА виплачує собі соціальну допомогу, а не юридична особа зареєстрована в Україні (Соціальний захист населення Олешківської РДА). На наш погляд, то є яскравий приклад професійної безграмотності та перевищення своїх службових обов’язків.

 

Не далеко втік від дружини і її чоловік Скалозуб С.І., який також заробітну плату за основним місцем роботи отримав із власної кишені, а не від юридичної особи зареєстрованої в Україні.

 

У звітному році Олена Валентинівна декларує також дохід від відчуження рухомого майна, а саме транспортного засобу, який вона була зобов’язана відобразити у розділі 14. ВИДАТКИ ТА ПРАВОЧИНИ СУБЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ, відповідно до пункту 10 частини першої статті 46 Закону України «Про запобігання корупції», у декларації зазначаються, видатки та всі правочини, вчинені у звітному періоді, на підставі яких у суб'єкта декларування виникає або припиняється право власності, володіння чи користування на об'єкти декларування, що Кравченко-Скалозуб не було зроблено.

 

І на останок, надаємо цікаве фото для більшого розуміння, що то за людина керує нашим районом від імені Президента України. Хочемо звернути увагу читачів на те, що сьогодні Кравченко-Скалозуб офіційно знаходиться на лікарняному. Але, як бачите, це не заважає їй їздити до Херсону та щиро посміхатись на фото, разом із колегами.

 

Декларація Кравченко-Скалозуб має ознаки корупційного правопорушення

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО