Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Цюрупинську демонтовано аварійні водонапірні башти

В Цюрупинську демонтовано аварійні водонапірні башти

Як повідомляють в комунальному підприємстві «Цюрупинський Водоканал», у 2013 році артезіанську свердловину №17-179, що знаходиться на території Цюрупинській гімназії було затампановано, у зв’язку з невідповідністю якості питної води до вимог ДСанПіН2.2.4-171-10. Недіюча водонапірна башта знаходилась в аварійному стані та потребувала демонтажу. На території ЗОШ №2 знаходиться діюча резервна свердловина, проте водонапірна башта також знаходиться в аварійному стані та не використовується в системі водопостачання міста.

За дорученням міського голови, протягом шкільних канікул аварійні водонапірні башти будуть демонтовані з території зазначених шкіл. Таким чином, керівництвом КП «Цюрупинський Водоканал» було укладено договір на виконання робіт по демонтажу з підрядною організацією ПМК-143, с. Дар’ївка, Херсонської області. Придатні для використання частини водонапірних башт знаходитимуться на збереженні в комунальному підприємстві «Цюрупинський Водоканал».
Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787