05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Змагання з Бочча в Олешках

Виконавчим комітетом Олешківської міської ради багато уваги приділяється  спорту та пропагування здорового способу життя.

 

Передбачено кошти на підтримку різних змагань з футболу, волейболу, пляжного волейболу, тенісу та боксу, орієнтуванню і легкій атлетиці, інваспорту . Стає традицією залучати до різноманітних змагань і вихованців  дитячого будинку –інтернату. В  сонячний день 24.04.2019 року пройшов кубок  з бочча у Олешківському будинку – інтернат серед спортсменів з ураженням ОРА. Змагання ініціювала наша землячка, почесна громадянка міста Вікторія Кравченко, яка є тренером ХРЦ «Інваспорт»  і опікується молоддю міста, проводить ряд  міських заходів у даному напрямку. Турнір відбувся при підтримці  міського голови Воронова Дмитра та виконавчого комітету Олешківської міської ради і директора будинку – інтернату  Княгницької Т.Г.. Головним суддею та натхненником  дітей у  змаганнях  став вихователь будинку – інтернату , тренер ДЮСШ  ХОО « Інваспорт» Реуцький  Вадим. 

 

Спортсмени змагались у різних класах та показали свої кращі результати. На змаганнях був присутній в.о.начальника ХРЦ «Інвасрпорт»   Кедровський Б.Г. , який надихнув учасників змагань на перемогу та боротьбу.  Володарем кубку” За жагу до перемоги” став Черніков  Віктор. Всі учасники змагань були нагороджені медалями, грамотами та солодощами. Також були відзначені нагородами наймолодші учасники змагань: Дем’яненко Каріна та Левченко Кирил. Всі учасники змагань отримали не тільки нагороди, але й позитивні емоції і бажання тренуватися ще краще і гідно представити свою команду на змаганнях вищого рівня.

 

Змагання з Бочча в Олешках

Змагання з Бочча в Олешках

Змагання з Бочча в Олешках

Змагання з Бочча в Олешках

Змагання з Бочча в Олешках

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО