05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

В Олешках цінують історію

Олешки – унікальне місто. Воно нескінченно багате на непересічні історичні події, а також на відомих у всьому світі постатей.

Так, наприклад, в Олешках трамвая немає і ніколи не було. Проте саме тут, на місцевому кладовищі, похований Федір Піроцький - розробник першого проекту трамвая, який рухала електрична енергія.

Нажаль після смерті великого винахідника ніяких пам’ятних речей в нашому місті не залишилось. Є лише його могила. Наш громадянський обов’язок підтримувати її в належному стані.  Пройшло зовсім небагато часу з моменту її реставрації. Тепер на черзі відновлення могил відомого своєю благодійністю видатного повітового земського діяча Миколи Матвійовича Панкєєва та його дружини Віри Іванівни Панкєєвої.

Саме про це на своїй сторінці у фейсбуці написав міський голова Дмитро Воронов: «Ми відновили могилу Піроцького, великого винахідника трамваю. Наступний мій крок, відновлення могил Панкєєвих, людей, які дуже багато зробили для розвитку нашого міста. Вже дав доручення відповідним фахівцям та підрядним організаціям, аби підготували пропозиції та розрахунки. Хочу винести це питання на наступну сесію міської ради і сподіваюсь на підтримку депутатів. Адже ми повинні пам'ятати і поважати історію рідних Олешок. Те що, зараз бачимо на фото... Так не повинно бути!»

В Олешках цінують історію

В Олешках цінують історію

В Олешках цінують історію

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО