Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Розпочалася кампанія подачі документів на стипендію міського голови

Розпочалася кампанія подачі документів на стипендію міського голови 

Згідно реалізації міської територіальної програми „Гордість міста" на 2019 рік передбачено стипендію міського голови  для підтримки обдарованих дітей та молоді міста Олешки.

 

Міська влада піклується про  створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти міста. Стипендія  спрямована на стимулювання дітей та молоді на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві, а також активну громадську роботу на міських заходах учнів загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, студентів вищих навчальних закладів. Розмір стипендії становить 2500 гривень в рік. Також передбачено 2 колективні стипендії. Оплата проводиться   – у червні місяці. Оплата колективної стипендії перераховується керівнику колективу(команди, групи, тощо).

 

Стипендія призначається на конкурсних засадах за рахунок коштів міського  бюджету в межах загальних асигнувань. Вік стипендіата – від 7 років до закінчення вищого навчального закладу. Для   стипендіатів  спортивного напрямку та  міських громадських активістів  - вік  не враховується. Кандидатами на нагородження Стипендією можуть бути молодь, учні та студенти, які досягли на всеукраїнському (міжнародному)  рівні високий показник навчальних досягнень і виявили особливі успіхи: у реалізації набутих знань – стали переможцями Міжнародних та Всеукраїнських олімпіад, турнірів, конкурсів, фестивалів, чемпіонатів, турнірів, змагань які мають офіційний статус та проводяться Міністерством освіти України, Міністерствами молоді, спорту, культури.; у науково-дослідницькій та пошуковій діяльності: - стали переможцями Всеукраїнських конкурсів - захисту Малої академії наук України; - зробили винахід; - мають публікації у наукових виданнях; - брали участь в роботі престижних наукових конференцій, симпозіумів, науково-практичних семінарах, що проводилися на міжнародному та всеукраїнському рівнях; у музичній, образотворчій, літературно-мистецькій діяльності та інших видах творчої діяльності; стали переможцями і лауреатами Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, фестивалів, виставок, вернісажів, які мають статус заходів, що проводяться Міністерствами. Також кандидатами на стипендію міського голови можуть бути учні, молодь та жителі міста, які внесли значний особистий  вклад у громадське життя міста – організували та провели  акції, конкурси, змагання, творчі заходи,  реалізували соціальний проект та ін. та мають заохочення від виконавчого комітету олешківської міської ради (міського голови).  Висування кандидатур на нагородження стипендією міського голови «Гордість міста» для дітей та молоді здійснюється: педагогічною радою навчального закладу, в якому вони навчаються,  керівником спеціалізованого закладу  (ДЮСШ та ін.),  громадською організацією, службою в справах дітей, Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за поданням депутата профільної комісії або  місцем проживання до 20 травня  поточного року.  Подання до  комісії приймаються в друкованому  вигляді українською мовою, де необхідно чітко (вказуючи дату та захід) викласти основні досягнення кандидата, адресу проживання, номер телефону кандидата.

 

Матеріали слід надати на адресу: 75100, м. Олешки, вул. Гвардійська, буд.30, виконавчий комітет Олешківської міської ради. 

 

Також слід надати документи:

 

 

- копії нагород: дипломи, сертифікати, почесні грамоти, тощо;

- копії патентів на власний винахід, своїх публікацій у виданнях, збірки власних творів тощо;

- копії особистих документів (паспорт або свідоцтво про народження, ідентифікаційний код);

- для громадських активістів – подяки або грамоти органів влади або міського голови.

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО