05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Надано житловий будинок для розміщення Дитячого будинку сімейного типу

Згідно рішень сесій Олешківської міської ради № 705 від 30.11.2018 року «Про придбання житлового будинку … та земельної ділянки для розміщення дитячого будинку сімейного типу» придбано житлові будинки для розміщення дитячих будинків сімейного типу (далі - ДБСТ), на підставі пп5п5 Постанови КМУ від 15.11.2018 року № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа» та прийнято на баланс комунального підприємства придбані об’єкти.

Згідно ст. 46-1 Житлового Кодексу Української РСР та п. 5 Постанови КМУ від 26.04.2002р. № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу» (далі - Постанови 564) щодо забезпечення жилим приміщенням ДБСТ, надається позачергово житлові будинки та користування наданими жилими приміщеннями здійснюється в порядку, встановленому законодавством для користування службовими жилими приміщеннями.

Станом на сьогодні, надано ордер на другий двоповерховий житловий будинок зі складом сім’ї – 8 (вісім) осіб, з них п’ять дітей прийомних.

Питання виконання державної програми з питань захисту дітей є пріоритетним питанням для міської влади м. Олешки та перебуває на особистому контролі міського голови Дмитра Воронова.

Надано житловий будинок для розміщення  Дитячого будинку сімейного типу

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Сила женщины в семье
Дата: 28.11.2020 11:26


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО