05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Слова вдячності за проведений урочистий захід в Олешках

7-9 травня в м. Олешках відбулася низка заходів, Присвячених Дню Памяті і  Примирення та Дню Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні  -  міський об’їзд пам’ятних місць, покладання квітів до братських могил та поховань, вручення продуктових наборів ветеранам  та вдовам  Другої Світової війни,  відкриття оновленого (відреставрованого) пам’ятника загиблим жителям у Лівих Сагах, урочистий мітинг у Парку Слави, концерти  фронтових пісень та спортивні змагання на міському стадіоні «Старт». Виконавчий комітет Олешківської міської ради щиро дякує всім, хто надав  допомогу в організації і проведенні заходів. У першу чергу, величезна подяка міському голові Дмитру Воронову та депутатському корпусу за всебічну підтримку.

 

Також  щиро завдячуємо Благодійному фонду Євгена Рищука за вшанування історичної пам'яті та  відновлення пам’ятника загиблим жителям в с. Ліві Саги та надання допомоги ветеранам. 

 

Велика дяка  керівникам шкільних освітніх закладів міста та ДНЗ, бібліотечним працівникам, адміністрації Олешківського ЦКД, військовослужбовцям військової частини А-2407 та  Олешківського районного комісаріату,  комунальним  службам міста. Окрема подяка за  допомогу у організації пригощання солдатською кашею  ресторану «Пан Атаман». Дякуємо автотранспортним підприємствам «Автотранс» і «Ямак» за підвіз жителів  до місць проведення.

 

Дякуємо працівникам  МПК автошколи  «Світлофор»  та Олешківського відділення  МНС за організацію авто кортежу для ветеранів.

 

Ми вдячні  за сприяння приватним підприємцям Нечай Т.П., Р.Лєбедеву,  депутатам міської ради Житченко І., Сироті В.М.,  депутату районної ради Чухалову Р., керівнику КП «Гілея» Мальчікову В. , Кисельову А. Окрема подяка дітям та батькам ДНЗ та школярам  міста, які вшановували  ветеранів міста. Спасибі директору КП «Олешки- Спорт» Майкову В. за організацію спортивного свята. Величезна подяка вокальному ансамблю «Мамині квіточки» та «Мрія» за чудову організацію концерту «Фронтові пісні по колу». Особлива подяка жителям міста, які залишилися невідомими, але ініціювали  запуск голубів, як символ миру. Дякуємо всім жителям і гостям міста, які прийшли на свято та вшанували великий подвиг українського народу у Другій Світовій війні.

Дякуємо всім, хто був причетний до організації свят,  за вашу щирість, чуйність і творчий підхід до роботи! Завдяки вам свято вийшло по-справжньому яскравим та незабутнім.

 

Слова вдячності за проведений урочистий  захід в Олешках

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"
Сила женщины в семье
Дата: 28.11.2020 11:26


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО