Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківець чемпіон України з боксу серед школярів

У смт. Затока Одеської області закінчились фінальні поєдинки Чемпіонату України з боксу серед школярів. Чемпіоном у ваговій категорії 72 кг став учень ЗОШ № 2 м. Олешки Олексій Степанов, який представляє КЗ Олешківська ДЮСШ "Золота нива" Олешківської районної ради. Олексій на одеському ринзі провів 4 поєдинка. Тільки в першому поєдинку з представником Донецької області він виграв за рішенням суддів, а всі інші поєдинки він закінчив достроково - за явною перевагою. У фінальному поєдинку в першому раунді він переміг представника Харківської області Бабіна Івана, який був Чемпіоном України у 2018 році.

Крім Олексія олешківський бокс у складі Херсонської команди представляв Ярослав Мурадян. Ярослав у чверті фіналі поступився майбутнбму чемпіону України, у нього п'яте місце.

Тренерують хлопців Анатолій Тюрін та Олександр Скибінський.