05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

В Олешках відбувся круглий стіл з представниками «Зооконтролю»

21 травня в сесійній залі Олешківської міської ради відбувся круглий стіл стосовно стерилізації та щеплення від сказу безпритульних тварин. На зустріч завітали: керівник інформаційної служби ГО «ЗооКонтроль» Зозуля Наталія, ловець безпритульних тварин Красюк Олександр, представники виконавчого комітету Олешківської міської ради, ДСНС м. Олешки, міські волонтери та небайдужі громадяни міста. Під час зустрічі були підняті дуже важливі питання, такі як «Що робить міська влади для вирішення проблеми безпритульних тварин? «Які результати на сьогодні маємо та до чого хочемо прийти?»

Безпритульні тварини є у будь якому місті. Отже, за ініціативою міського голови Дмитра Воронова  останні три роки в Олешках вирішується питання щодо стерилізації та вакцинації безпритульних тварин. Таким чином, міською програмою «Благоустрій» на 2019 рік передбачено кошти на вирішення цього питання.

Представники «ЗооКонтролю» помітили позитивну динаміку в бік зменшення вуличних тварин. Зозуля Наталія, керівник інформаційної служби ГО «ЗооКонтроль», наголосила на тому, що головна місія їх приїзду це не стерилізація, а щеплення від сказу. Адже ця хвороба не виліковна, та щороку в Україні від неї вмирає 4-5 українців. Тож вона відмітила, що вакцинація є обов’язковою як і для безпритульних так і для домашніх тварин. Прищеплених та стерилізованих тварин  ідентифікують за допомогою спеціальних електронних мікро чипів, які вживлюються під шкіру, в результаті цього дані про кожну тварину, з якою відбулась робота, заносяться в електронну базу. Завдяки цій інформації ми вільно можемо відслідковувати динаміку та бачити повну картину у місті.

Спеціалісти зазначили, що поповнення популяції бездомних тварин відбувається за рахунок вільного вигулу домашніх тварин, тож призвали всіх власників домашніх тварин слідкувати за своїми улюбленцями. Також, Наталія зупинилась на питанні винищення безпритульних тварин: «Не має сенсу труїти стерилізовану, прищеплену тварину, адже на її місце прийде дві, три нові. Прищеплена, стерилізована тварина не пускає на свою території інших, якщо прибрати всіх собак, то почнеться видо заміщення: на їх місце прийдуть коти або, ще гірше, лиси – прямі носії сказу». Сьогодні в ветеринарному комплексі знаходиться приблизно 60 собак, які пройшли процедуру стерилізації та щеплення. Такі профілактичні роботи будуть проходити до кінця тижня.

Увага, олешківці! Не чіпайте оброблених, безпритульних тварин та вчасно вакцинуйте своїх домашніх песиків і незабувайте про котиків.

В Олешках відбувся круглий стіл з представниками «Зооконтролю»

В Олешках відбувся круглий стіл з представниками «Зооконтролю»

В Олешках відбувся круглий стіл з представниками «Зооконтролю»

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО