05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Бережемо міське майно

Наше місто далеко не ідеальне… У ньому достатньо недоліків, які нерідко створюють самі люди. Звісно, що парки, дитячий майданчик,  покинуті будівлі потребують догляду. Працівники комунальних установ підтримують у належному стані,  але хотілося б дотримання елементарних норм культури і від жителів та гостей міста Олешки . Адже до куп сміття, розтрощених ліхтарів, вирваних із клумб квітів, поламаних лавок, захаращеної території колишнього скверу  біля міської набережної призвели не лише час та стихійні лиха ?

Для прикладу. В цьому році коштами міського бюджету  було проведено ремонт у центрі лавок,  зупинок, встановлено  навіси у зелених зонах відпочинку. Не зважаючи на це, дошки неодноразово зривалися, зелена зона і далі  залишається смітником.  Це дуже прикро. Цей перелік можна продовжити.  Без участі громади вирішення цих проблем не можливе. Жителі міста можуть і повинні не просто цікавитися: як, скільки і куди витрачаються бюджетні кошти, але бережливо ставитись до всього, що в місті збудовано, відремонтовано, придбано та зроблено. Кожен житель має берегти сам і не бути байдужим, коли хтось інший нищить чи ламає огорожі, лавки, дерева.

ДАВАЙТЕ ДБАТИ ПРО ЧИСТОТУ, ОХАЙНІСТЬТА БЛАГОУСТРІЙ МІСТА РАЗОМ !

«Нажаль, але серед нас є і ті громадяни, які не вміють берегти те, що маємо і досить часто, замість того аби розбудовувати рідне місто, працівникам виконавчого комітету доводиться ремонтувати і відновлювати зламане. Доручив комунальному підприємству "Олешки-Сервіс" знайти, закупити та встановити нові ліхтарі на набережній в Олешках, які було зламано або вкрадено невідомими. Шановні жителі міста, Європа починається в головах і її ніяк не збудувати, якщо ми будемо трощити майно громади швидше, ніж будуємо. Давайте кожен буде починати із себе і відноситись до Олешок так, як до свого дому. Все що ми маємо, воно наше, спільне і лише від нас залежить, в якому місті ми будемо жити, в гарному і затишному, або в руїні», - звернувся до жителів міський голова Воронов Д.М. у соцмережах.

Бережемо міське майно

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО