05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

07 червня 2019 року в Україні буде відзначатися День Дніпра

Перше святкування Дня Дніпра відбулося у 2003 році. Метою було привернути увагу до екологічних проблем річки.

 

Роль Дніпра в житті українців не перебільшена. З давніх часів він забезпечував жителів водою і рибою і служив важливим торговим каналом. Сьогодні ж Дніпро залишається джерелом водопостачання для 70% населення України.Дніпро – найбільша річка Європи після Дунаю та Волги, а в Україні їй немає рівних.У давнину річка називалася Борисфен. Римляни дали їй ім’я Данапріс. Слов’яни називали Славутичем.Довжина річки – 2285 км. Саме на Дніпрі у 988 році князь Володимир охрестив Русь. У його водах були хрещені кияни і сам князь. Відомі письменники, такі як Тарас Шевченко і Микола Гогользахоплювалися масштабами і красою річки та неодноразово згадували у своїх оповіданнях і віршах.“Реве та стогне Дніпр широкий”, – писав Кобзар.Слова Гоголя стали крилатими – “Рідкісний птах долетить до середини Дніпра”.

 

І все це є дуже добре, але … В останній час люди активно почали забруднювати довкілля пластиком, мало задумуючись над його шкодою. І особливо страждають ріки України.

З метою  залучення населення до збереження екології Олешківське відділення управління водного господарства оголошує акцію – виготовлення арт-витвору із пластикових кришечок. Це можуть бути картини, саморобки, поробки та ін. з використанням пластикових кришечок або іншого пластику. Фото витвору ви можете сфотографувати та вислати на електронну адресу:[email protected]  . Самі вироби прийматимуться до 15.06.2019 року включно. Участь  можуть взяти всі бажаючі, без вікових обмежень. За довідками звертатися до Л.Тодорова (0954258779).

 

07 червня 2019  року в Україні буде  відзначатися  День Дніпра

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО