05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Дамо дитинству крила! Літо читацьких задоволень починається!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру.


Бібліотека щоденно виявляє турботу про дітей, створює їм комфортні умови для цікавого навчання і різноманітного дозвілля! 
Сьогодні в бібліотеці свято – переддень Міжнародного дня захисту дітей. 


В бібліотеку запросили діток з середньої групи дитячого садочка №3. Незважаючи на те, що вони завітали в бібліотеку вперше, у своєму віці вже добре усвідомлюють, що таке бібліотека і чим відрізняється від магазину. 


Діти взяли участь в пізнавальній екскурсії залами бібліотеки. Відкрили для себе нові імена - Костянтина Кудієвського, письменника, чиє ім’я носить заклад та місцевого дитячого письменника і поета–аматора Едуарда Грома. Дітям цікаво було познайомитись з яскравим виданням «Казки Грома» та послухати одну з його казкових оповідей. 


Ще одна чарівна історія народилась в Олешках. Розповів її бібліотечний Сірко, що охороняє будиночок в Олешках. Історія про нього самого та про вовчика- братика, що вилилась в створення чудового мультфільму «Жив був пес!». Цей мультфільм визнано в 2012 році найкращим за останні 100 років і режисером якого став Назаров Єдуард, що якось побував в Олешках та надихнувся на таку роботу. Діти з цікавістю переглянули мультфільм. Погортали чудові ілюстровані дитячі книжечки. Розповіли самі про улюблені казки.


Із задоволенням і з гарним настроєм , отримавши цукерки в подарунок наші вже читачі , сподіваюсь, повернуться знову, тепер з батьками або бабусями чи дідусями. 


Поки я розмовляла з малюками, в іншому залі розгорнулась баталія – гра в «Монополію», яку влаштували постійні користувачі бібліотеки брати Бежинари та Лєонтьєви. Затишна атмосфера бібліотеки кличе хлопців на цікаве дозвілля. Вже залишені в стороні щоденники і є час для змістовного відпочинку. 
Починається літо читацьких задоволень!


Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні!

Дамо дитинству крила! Літо читацьких задоволень починається!

Дамо дитинству крила! Літо читацьких задоволень починається!

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО