05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Зміни у газовому законодавстві

Саме така важлива тема стала ключовою на нараді у заступника Серогодської Т.І. з завідувачами дошкільних навчальних закладів.

За словами Тетяни Іванівни з 01 травня відбулися зміни у газорозподільчому кодексі, що несе за собою нові  підходи до прогнозованого планування витрат газу у бюджетних установах так і його оплату. Завідувачам надано роз'яснення щодо обов’язкового щоденного прогнозу використання газу, щоденну звітність про його використання та коригування планів.

«Питання нове та дуже серйозне. Введено таке поняття як «небаланс», що означає різницю між обсягами природного газу, поданими замовником послуг транспортування для транспортування на точці входу, та відібраними замовником послуг транспортування з газотранспортної системі на точці виходу, що визначається за процедурою алокації. Тобто, небалансом є обсяг природного газу, який фактично відібраний споживачем, але який не було  передано йому будь-яким постачальником за договором. Звертаю увагу завідувачів щодо ефективного використання газу у закладах та забезпечення температурного режиму в установах», - звернулася до присутніх заступник міського голови.   

Зміни у газовому законодавстві

Зміни у газовому законодавстві

Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО