Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Чому в Олешках люблять футбол?

"Я люблю футбол, тому що футбол є. Тому що це класна гра, це азарт, адреналін, емоції. Футбол дуже популярний в Олешках, але нам необхідно, щоб він був мегапопулярний. Щоб кожен хлопчисько і дівчата приходили в секцію, ставили перед собою мети і завдання. він дисциплінує, він дає можливість почуття ліктя команди і допомагає в подальшому досягати своєї мети в житті", - сказали юні болільники під час гри  місцевої команди «Динамо» зі скадовчанами.

«Мій улюблений спорт-це футбол.Я дуже люблю цей вид спорту тому,  що він дуже активний та веселий. Ще я люблю дивитись футбольні матчі. Це дуже захопливо! Насправді, це дуже цікава гра, і не така легка, як здається на перший погляд. Багато моїх однокласників також захоплюються футболом! Особливо хлопці! Вони можуть провести всю перерву за обговорюванням матчу,  який вчора подивилися на стадіоні «Старт», - поділився враженнями   вболівальник Максим.

Міський голова міста Олешок Дмитро Воронов також дуже любить футбол, намагається його популяризувати та робить все можливе, щоб до цієї гри долучалося все більше дітей та молоді.

«Багато хто скаже, що футбол вже набрид і теніс чи хокей на траві набагато цікавіший, але це не так. Мені здається такі люди просто не в змозі розгледіти всю красу цього виду спорту. Футбол – це спорт жорсткий, безкомпромісний та частенько з боротьбою. Чоловіки в цьому бачать своєрідний виховний процес для себе та своїх дітей, тобто ти повинен бути мужнім, не розпускати «нюні», частенько можна почути «футбол це тобі не балет», тобто все потрібно вміти стерпіти.  Ми разом з депутатами міської та районної рад при підтримці народного депутата дуже багато зробили, що міський стадіон відновився, щоб футбольне поле було європейського рівня, щоб глядачі та вболівальники дивилися цю чудову гру не тільки по телевізору, а на свіжому повітрі глядацьких трибун. Я присутній на всіх змаганнях, вболіваю кожну гру за своїх олешківців, винаходжу позабюджетні кошти для придбання форми та стимулу футболістів, адже футбол, це надзвичайна гра. Приємно, що поряд з чоловіками високий рівень показують і дівчата.  Спортсменки  ФК «Восход»  порадували вболівальників прекрасною грою та чудовим результатом. Бажаю всім футболістам, і аматорам, і профі,  досягати успіхів у своїх спортивних захопленнях, а також бути завжди веселими та енергійними», - поділився  міський очільник.

Чому в Олешках люблять футбол?

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО