05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Відбулась зустріч міського голови Дмитра Воронова та членів молодіжної ради

4 липня відбулась зустріч міського голови Дмитра Воронова та членів молодіжної ради.

Її ініціатором стала активна молодь міста, адже вони щиро хочуть робити добрі справи для того, щоб рідні Олешки ставали кращими, а дозвілля містян змістовнішим та різноманітнішим. Дуже важливо, що Дмитро Миколайович завжди відкритий до конструктивного діалогу, та готовий всіляко сприяти реалізації нових цікавих та корисних проектів. Хлопці та дівчата поділились із очільником міста своїми ідеями короткострокових та довгострокових проектів та всі разом  узгодили план дій на найближчий час.  

«Переконаний, що все буде дуже цікаво і корисно для нашого міста! Добре, що в Олешках є така активна і креативна молодь, а всіх інших (поки пасивних спостерегачів) запрошую активніше долучатися до роботи в молодіжній раді. Давайте разом робити рідне місто кращим, красивішим і сучаснішим!» - саме так прокоментував на своїй сторінці у Фейсбук зустріч Дмитро Воронов.

Немає жодних сумнівів, що всі задуми обов’язково реалізуються, і дуже скоро кожен олешківець матиме змогу вкотре переконатись, що справжня сила в єднанні!

Тож не залишайтесь осторонь! Бути активним завжди в тренді!

Відбулась зустріч міського голови Дмитра Воронова та членів молодіжної ради

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО