05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

День Національної поліції України в Олешках

Сьогодні 4 липня згідно з Указом Президента України від 04 квітня 2018 року № 97/2018 в Україні установлено  свято — День Національної поліції України, яке відзначається щорічно 4 липня.

Цього дня в районному відділі національної поліції відбулись урочисті заходи  з нагоди професійного свята. 

На свято завітала заступник  Олешківського міського голови Серогодська Т.І.

Вітаючи захисників правопорядку із святом Тетяна Іванівна зазначила: «Захист життя, честі і гідності громадян та інтересів держави від протиправних посягань – завдання великої ваги, які виконуєте ви, щоб у нашій країні панували мир та спокій. Не шкодуючи сил і здоров'я, ризикуючи власним життям заради життя інших, ви за будь-яких обставин виконуєте свій професійний обов'язок.»

Посадовці побажали всім присутнім миру та злагоди, міцного здоров'я, невичерпних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!

За сумлінне ставлення до виконання службових обов'язків, самовіддану працю в Національній поліції України та з нагоди Дня Національної поліції України почесними грамотами Олешківського міського голови нагороджено кращих працівників Олешківського відділу поліції.

День Національної поліції України в Олешках

День Національної поліції України в Олешках

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО