05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Слова вдячності за участь у святкуванні дня міста

7 вересня ми відсвяткували 935-у річницю заснування рідного міста. Наші земляки з міських творчих колективів вкотре підтвердили свою любов до Олешок, її  жителів, історії, культури та традицій своєю участю у  святкових заходах. І дуже приємно, що привітати з цією ювілейною датою до нас завітали чудові талановиті люди з різних куточків області.

Олешківська міська рада, як організатор святкування, від імені жителів Олешок висловлює подяку всім, хто дарував нам цього дня свій талант та творчість, створюючи незабутню святкову атмосферу, та, долучившись до заходів, зробив їх більш цікавими, різноманітними та змістовними. Серед таких:  зразкова циркова студія «Арлекіно» Рубанівського СБК, хореографічний колектив «Брилівчаночка», театр пісні «Максисум» та народний вокальний гурт «Чисті криниці» Великокопанівського СБК, жіночий вокальний ансамбль «Калинове намисто» Раденського СБК, кавер-гурт «Мамині квіточки», Марк Лебідь, народний хореографічний колектив «Фантазія» Олешківського ЦДЮТ, Єгор Мірошніченко, Анастасія Лазаренко, гурт «Sunrise», Молодіжна рада, Олександр Гмирін, Тетяна Кудрявченко, Олешківська дитяча музична школа, ну і, звичайно ж, діти, батьки та вихователі міських дошкільних навчальних закладів.

Дякуємо жителям міста та гостям, що прийшли на свято, чим засвідчили свою любов до рідного краю.

Здоров'я усім вам та достатку в кожну домівку. Нехай любов до рідної землі і до кожного її жителя зокрема, зігріває ваші серця, а Олешки й надалі розвиваються, міцніють та процвітають.

Слова вдячності за участь у святкуванні дня міста

 

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО