05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Село Ліві Саги відсвяткували день народження

Щорічно за традицією, на початку жовтня, мешканці села Ліві Саги відзначають День села.

 

Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню батьківську ласку та турботу. Організатори свята підійшли з творчістю та гумором до підготовки заходу зробивши програму святкування насиченою різноманітними заходами, яка тривала до пізньої ночі. До початку урочистої частини на святковому майданчику зібралися місцеві жителі та гості від старого до малого, де найменші жителі села, мали змогу взяти участь у  розважально-ігровій дитячій програмі «Веселий вулик» та майстер - класі від Сагівської сільської бібліотеки.

 

На свято завітав Олешківський міський голова Дмитро Воронов, який привітав всіх жителів з днем народження села і побажав всім миру, добробуту, сили і процвітання. Також Дмитро Миколайович вручив Подяки учасникам бойових дій - Логвиновському Дмитру та Попову Віктору за активну громадську позицію, небайдужість, допомогу у справі захисту Української держави, щирість та участь в громадському житті та Богачовій Любові Анатолівні - за доброчинність та милосердя, значний внесок у благородну справу порятунку життів, прояв найкращих людських чеснот та активну участь в популяризації донорства, Юрченко Анні - за вагомий внесок у розвиток підростаючого покоління, за активну життєву позицію та участь в громадському житті. Ведучі концерту та поважні гості від усього серця вітали теплими словами селян.

 

Згадали пари зі стажем: подружжя Іванових Анатолія та Валентину, Попових Миколу та Людмилу, Порхоменко Миколу та Світлану, Логвиновських Івана та Ірину, Паляниць  Олександра та Тетяну, Попових Віктора та Тетяну, Сасько  Дмитра та Валентину, Філіпових Василя та Ірину, Авдюшкіних Миколу та Ірину, Шмельових Володимира та Анну. Привітали і тих, хто став на весільний рушник п’ятдесят років тому це – подружжя Філіпових Раїса Іванівна та Олександр Олександрович і подружжя Алексєєвих Анатолій  Миколайович та Любов Дмитрівна. Впродовж всього заходу всі бажаючі смакували Сагівський куліш та юшку по-чабанськи, насолоджувалися виступами солістів Сагівського будинку культури: Єгора Мірошніченко, Анастасії Лазаренко, Тетяни Пономаренко, Олени Балаклєєць, солістки дитячої вокальної студії естрадного співу «Камертон» Надії Сучкової, володарки І премій «Worldofdancers 2019» , «International dance sportleague» з сучасних танців  - Дарини Черненко, вокального дуету «Горлиця» та  вокального аматорського гурту «Ексклюзив».

 

На завершення всіх чекала святкова дискотека «Ой, звечора аж до ранку». 

 

Село Ліві Саги відсвяткували день народженняСело Ліві Саги відсвяткували день народженняСело Ліві Саги відсвяткували день народженняСело Ліві Саги відсвяткували день народженняСело Ліві Саги відсвяткували день народженняСело Ліві Саги відсвяткували день народженняСело Ліві Саги відсвяткували день народженняСело Ліві Саги відсвяткували день народженняСело Ліві Саги відсвяткували день народженняСело Ліві Саги відсвяткували день народженняСело Ліві Саги відсвяткували день народженняСело Ліві Саги відсвяткували день народженняСело Ліві Саги відсвяткували день народження

 

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО