05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківська ДПІ інформує

Олешківська ДПІ Херсонського управління Головного управління ДПС у Херсонській області. Автономній Республіці Крим та м. Севастополі доводить до відома громадян наступну інформацію:

Фізична особа - платник податків, яка не включена до Державного реєстру, зобов’язана особисто або через представника подати до відповідного контролюючого органу облікову картку фізичної особи - платника податків за формою № 1ДР. яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі, та пред’явити документ, що посвідчує особу.

Облікові картки № 1ДР малолітніх осіб (до 14 років) подаються одним     із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Особи, які досягли 14-річного віку подають заяву форми 1ДР особисто за наявності ГО-паспорта громадянина України та довідки про реєстрацію місця проживання.

Картка платника податків виготовляється протягом 3-х робочих днів.

Звертаємо Вашу увагу, що для отримання (виготовлення) ГО-паспорта громадянина України (при досягненні 14-річного віку), необхідно мати при собі оригінал облікової картки платника податків. У зв'язку з чим, рекомендуємо, потурбуватись про це завчасно.

 

Адреса Олешківської державної податкової інспекції Херсонського управління Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі: м. Олешки, вул. Пароходна, 32, тел. (05542)2-21-61. Режим роботи: Пн.-Чт. з 9.00 до 18.00, Пт. з 9.00 до 16.45, перерва з 13-00 год. до 13-45 год.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО