05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Цюрупинська рибоохоронна дільниця повідомляє

Цюрупинська рибоохоронна дільниця повідомляє

Зійшов лід, розтанули сніга, промені сонця наполегливо забирають з землі залишкові ознаки зими. Наближається нерест риби і у кожного виду він своєрідний. Навіть у одного виду в різних водоймах нерест може бути неоднаковий. А у багатьох видів риб нерест ще не досліджений. Але поговоримо про найпоширеніший вид риби наших водойм -«КАРАСЯ»

Як правило, нерест карася починається в квітні, але визначальним чином є температурний режим, так що для кожної території і окремо взятої водойми тимчасові рамки унікальні. Поведінка риби в переднерестовий період типово для будь – якої істоти, що замислюють продовження роду: триматися ближче до їжі, подалі від шуму та інших подразників, в комфорті і спокої. Карасі окупують певні горизонти глибини, займають місця. У цей період карасі відокремлюються від інших порід риб, з якими раніше паслися разом.

Час весняних ігор у карася настає з невеликим запізненням, шодо інших прісноводних риб. Визначальним фактором для початку нересту є температура, при прогріванні води до 13 – 18 ◦ С риба починає готуватися до нересту. Так само важливі форма озера, глибина, кількість сонячного світла та вітер – все це впливає на температуру води.

У певний момент карасі збираються в значні зграї і прямують у бік берега. Найкращим місцем для відкладання ікри у карасів вважаються очеретяні зарості, але на худий кінець, зійде і осока. Самки труться об траву на глибині, відкладаючи густу численну ікру, прилипаючи до стебел. Потрібно відзначити, що ікра карася за вагою дорівнює воді, так що її згустки вільно переміщаються не тільки по поверхні, але і в горизонтальному напрямку в товщі води. Самці грають ближче до поверхні поливаючи ікру сім’ям. Період нересту у карася триває не довго (1 – 2 ранку), зате повторюється 3 – 4 рази, інтервал між посліду може досягати місяця.
У період нересту карась абсолютно інертний по відношенню до підготовки, наживкам, вудкам і рибалкам.
Шановні рибалки хотілось наповнить Вам що у р.Дніпро – від місця впадання у Дніпровський лиман до забороненого простору Каховської ГЕС з притокою Інгулець від гирла до с.Велика Олександрівка, включаючи придаткову систему цих річок із 00 годин 10.04.2014 року вступає в силу Наказ Херсонрибоохорони від 26.03.2014 р. № 31 «Про встановлення весняно – літньої заборони на здійснення любительського і спортивного рибальства в рибогосподарських водних об’єктах в зоні контролю Херсонрибоохорони у 2014 році»

Головний державний інспектор
Кремінський В.В.
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО