Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Увага! Пожежонебезпечний період в лісах

Увага! Пожежонебезпечний період в лісах

Захист навколишнього середовища, розумне використання дарів природи – це обов’язок кожної людини. Заради наших дітей та онуків, необхідно турбуватися про екологію нашого рідного краю. Всім відомо, що ліс – це легені нашої планети і його треба охороняти, як саме найцінніше.

Величезну шкоду лісам завдають пожежі. Це страшне лихо не тільки для деревної рослинності, а і для всього живого у лісі. Основна причина їх виникнення – порушення людьми правил противопожежної безпеки. Гинуть не тільки дерева, але і птиці, звіри, вигоряє лісна підстилка та верхній слой грунту. В цьому випадку гинуть корисні комахи та мікроорганізми. За декілька хвилин вогонь наносить величезні збитки і може знищити те, що росло декілька десятиріч.

Головним в охороні лісів від пожеж є суворе дотримання відпочиваючими правил поведінки в лісі. Усі, хто буває в лісі, повинні знати правила гасіння лісової пожежі. При виникненні пожежі, вогонь збивають гілками дерев, засипають землею, заливають водою. Кожен, хто помітить вогонь у лісі, повинен негайно вжити заходів для його гасіння та повідомити про це лісову охорону за телефоном 2-21-37, МНС -101 чи міліцію-102.

Робітники державної лісової охорони ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» сподіваються на розуміння та звертаються до всіх людей, які приходять до лісу: не розпалюйте багаття, не кидайте недопалки і не засмічуйте ліс!

Шановні земляки, не порушуйте правил пожежної безпеки в лісах, відчувайте свою причетність до охорони та збереження зелених насаджень!

Любов Андрійчук
головний лісничий
ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА»
Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787