05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Роботи по благоустрою в Олешках

Роботи по благоустрою в Олешках

 

 За останні роки в Олешках здійснюється ціла низка дієвих заходів щодо покращення благоустрою громадських місць – вулиць, тротуарів, парків, вуличного освітлення. Всі ці позитивні зміни відбувались прямо на очах олешківців. Минулий 2019 рік в цьому плані виявився дуже продуктивним, проте зупинятись на досягнутому  міська влада не збирається. Тож 2020 рік обіцяє бути щедрим на позитивні зміни, які почались вже в перший тиждень нового року.

Так, комунальне підприємство "Олешки-Сервіс" відреагувало на спільне звернення Олешківського міського голови та головного лікаря Олешківської районної лікарні та почало активну роботу над освітленням пішохідної зони біля медичного закладу. Тож тепер на цій ділянці міста стане значно світліше.

До того ж в цьому році із настанням сприятливих погодних умов заплановані ремонти дорожнього покриття за основними напрямками. Нажаль, з цього приводу маємо прикру ситуацію - спочатку держава дала малим містам України суттєву субвенцію на розвиток інфраструктури, а потім, не пояснюючи причин, гроші було заблоковано. Проте, незважаючи на цей неприємний факт, роботи з ремонту доріг в будь-якому випадку будуть виконані силами виключно місцевого бюджету, хоч і у меншому обсязі.

Також у 2020 році розпочнеться реконструкція другої черги Олешківського міського стадіону "Старт". В межах цієї роботи планується запустити унікальний на півдні України стрілецький тир, встановити літні душові кабінки для спортсменів, суттєво змінити внутрішні приміщення в середині будівлі (вони стануть більш сучасними та зручними) і виконати благоустрій території.

Наш час диктує нові підходи до життя в громаді, у тому числі і до того середовища, в якому ми разом проживаємо. Саме тому кожному олешківцю потрібно по новому поглянути на питання благоустрою тих територій, за які він несе відповідальність.  Давайте не будемо байдужими та разом подбаємо про чистоту і охайність біля власних будинків, магазинів, підприємств й установ, адже стан нашого міста - оцінка діяльності як місцевої влади, так і громадськості. Лише спільними зусиллями Олешки можуть стати містом європейського рівня.

 

 

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО