05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

В Олешках закручивают ватный сценарий по дестабилизации

Есть в Олешках такой уникальный персонаж, зовут которого Виктор Брянцев. Он уже прославился однажды, когда создавал ВИНРОЗСАДНИКОВСКУЮ народную республику, которую в последующем мечтал возглавить...

 

Как результат, ему удалось одурачить жителей Винрозсадника, они пришли на сессию городского совета и мэр с депутатами дали им добро на создание такого села, так как голос разума тогда никто не слышал, а все оргументы народных избранников не доходили до присутствующих.

 

Финиш истории в том, что Пойма и Саги уже имеют генеральные планы своих населенных пунктов, а Винрозсадник так и сотался висеть в возхдухе, где люди по сей день один на один со своими проблемами. Вот такой результат работы местного горе-вождя!

 

Но, вернемся к тому, что происходит сегодня!

 

Данный гражданин теперь возглавляет ОСМД и доуправлялся там до того, что их двор утонул в мусоре, так как он собирает с людей деньги за услугу по вывозу ТБО, но по факту за этот вывоз не платит исполнителю услуг. 

 

Как Брянцев решил разрулить ситуацию в свою пользу? Он пошел прямиком к мэру и директору предприятия "Чисте Місто" с угрозами, которые звучали примерно так: "Вывозите мусор из нашего дома за деньги налогоплательщиков или я Вам острою шоу в СМИ". Понятно, что и первый, и второй его послали с такими угрозами и указали на нормы действующего законодательства. Директор "Чисте Місто" отказался возить мусор бесплатно, а мэр отказался тратить на это бюджетные деньги налогоплательщиков.

 

Лучших "ЖУРНАЛИСТОВ" для своего "ШОУ" Брянцев не нашел и потому остановился на так называемой "партии Шария". Людям осведомленным объяснять не нужно, что это за "партия", чем занимается, за чьи деньги и какую идеологию исповедует.

 

Сегодня, жители данного дома стали заложником противоправных и полностью некомпетентных действий со стороны главы правления ОСМД, а антиукраинские силы подхватили эту тему и пытаются на ней разогревать и дестабилизировать ситуацию. 

 

Далее цитаты действующих лиц и фактаж:

 

 

Реакция Дмитрия Воронова на это обращение в фб: Хочу дати коментар щодо таких персональних погроз на мою адресу. Наскільки мені відомо, в цьому ОСББ є голова, якого було повідомлено зазделегідь, що в них немає договору із виконавцем послуг. Він це проігнорував і нічого не сплачує "Чистому Місту", звісно, що і сміття в них ніхто не вивозить. Підприємство не повинно і не буде робити це безкоштовно! Замість того, так званий пан голова ОСББ бігає погрожує мені і директору підприємства "публічним шоу". Гарно придумав хлопець! Гроші з людей продовжує збирати, але не перераховує їх за вивіз сміття. Як наслідок, має таку ситуацію. Хто винний? Міський голова? Директор "Чисте Місто"? Чому в інших ОСББ все добре? Відповідь на це питання проста! Бо там господарюють голови правлінь, які вміють працювати. Крапка! Тут же працює громадянин Брянцев. Той самий Брянцев, який колись хотів створити село ВИНРОЗСАДНИК і приводив людей мені на сесію їз плакатами. Маємо село ВИНРОЗСАДНИК яке він обіцяв людям? Сьогодні Брянцев не зупинився і тепер декілька будинків міста заваленні сміттям. Хто ще готовий довірити йому керувати селом чи своїм будинком? Окремо зазначу, що ОСББ та підприємство виконавець, є господарюючими суб'єктами і міський голова не може їм диктувати, як працювати і що коли підписувати, адже з мого боку такі дії можна кваліфікувати як протизаконні та корупційні. Автору відео окрема подяка за публічну погрозу. Будете потім в правоохороних органах писати пояснення, щодо своїх ВІДОСИКІВ, прибираючи лопатами те гівно, яке привезете. Адже адміністративну відповідалоьність за порушення законів України, ще ніхто не відміняв.

 

В Олешках закручивают ватный сценарий по дестабилизации

Позже мэр нашего города еще добавил такое: Ще декілька слів щодо цього горезвісного голови ОСББ, в якого весь двір потонув у смітті. Прошу всіх прочитати ситуацію вірно! Кожен день, він збирає з людей гроші за вивіз сміття у квартплаті, а за вивіз цього сміття не сплачує виконавцю послуг. Як наслідок, виконавець припинив безкоштовно надавати цю послугу. Хто винен? Звісно Воронов! А хто ж ще? Я вже звик до того, що краду міфічні мільони гривень кожен день і у всьому завжди винен. Робота в мене така! Але якщо по суті питання, то громадянин Брянцев вимагає у влади міста, за кошти інших платників податків вивозити сміття з їх будинку, а він з жителів і далі буде збирати гроші на цю послугу і витрачати їх невідомо куди. Крім того, пан Брянцев вимагає від мене почати втручатись у господарську діяльність підприємств і вказувати їм: хто, з ким, як і за скільки повинен працювати. Це все одно, що вимагати від міського голови покарати власника якогось магазина за те, що той безкоштовно не роздає ковбасу людям. Але гірше за все тут інше... Ситуацію підхопили антиукраїнські сили, мета яких дестабілізувати південь. Це люди не з Олешок. Вони навіть не знають як називається наше місто, для них це якись "Алёшки". Підсумок! Маємо повне професійне фіаско окремого горе-господарника, який завалив двір свого будинку сміттям, після чого намагається звалити вину за це на кого завгодно, крім себе самого.

Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО