05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Прийом громадян

Прийом громадян

 

21 січня відбувся черговий прийом громадян за участю заступника міського голови Серогодської Т.І. та фахівців Виконавчого комітету Олешківської міської ради. На прийом  завітало 9 осіб. Питання, які піднімали олешківці, стосувалися житлово-комунальної сфери та добросусідських відносин. Так гр.Б. скаржився на неправомірні дії своїх сусідів, які  без будь яких дозвільних документів «набудували стихійних навісів» та створили  захаращення у спільному дворі співвласників. За дорученням Тетяни Іванівни питання буде розглядатися на наступному тижні  за участю всіх учасників проблеми  з виходом на місце.

Гр.Л. піклувалася за чергу на житло, як особа, яка має право на позачергове отримання житла. Багато років громадянка стояла на черзі в м. Херсоні, а нещодавно вирішила перереєструватися в Олешках. Заявниці повідомили, що при можливості (вивільнення  або будівництві житла) вона отримає квартиру. Від запропонованого помешкання в гуртожитку громадянка відмовилася.

Мешканці гуртожитків звернулися з питанням ефективної роботи керуючої компанії. Зі слів заявників не всі жителі гуртожитків «дорожать» своїм житлом – не сплачують комунальні послуги, не ремонтують свої приміщення та  не дотримуються правил добросусідства. А через великі борги горе-сусідів є  вірогідність, що будинки відключать від тепла, електроенергії і води. Ще й платіжки за «комуналку» надходять тільки  добросовісним платникам. Жителі самі запропонували  допомогу керівнику керуючої компанії виявити неплатників,  а владі виселити недбайливих мешканців з тимчасового житла. Серогодська Т.І. дала доручення  керівнику керуючої компанії до 5 лютого  переглянути всі кошториси по оплаті  та вирішити питання позитивно.

Шановні жителі! Дотримуйтесь правил благоустрою та організовуйте заходи життєдіяльності згідно чинного законодавства.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО