05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Голокост. Цього не можна забувати

Голокост. Цього не можна забувати

 

1 листопада 2005 року Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй ухвалила резолюцію, в якій постановила, що день 27 січня – це Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня 1945 року було звільнено в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц – Біркенау в Освенцімі.

Голокост почався в січні 1933 року, коли до влади прийшов Гітлер, і закінчився 8 травня 1945 року. У цей період було вбито більше 11 мільйонів чоловіків, жінок і дітей. Приблизно шість мільйонів з них були євреями. За час Голокосту загинуло більше 1,1 мільйона дітей. Наймасовіше вбивство при Голокості сталося у вересні 1941 року в урочисті Бабин Яр недалеко від Києва, де було вбито більше 33000 євреїв усього за два дні. Криваві сліди злочинів фашисти залишили і на території нашого району. Тільки з 14 по 16 серпня 1941 року було страчено 2000 чоловік за міським стадіоном «Колос» Загалом в місті і його околицях було знищено понад 30 тисяч чоловік.

«Голокост, що призвів до винищування однієї третини євреїв і незлічених жертв з числа представників інших меншин, буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що криють у собі ненависть, фанатизм, расизм та упередженість», - йдеться в резолюції ГА ООН.

В Олешківькій міській бібліотеці №2 оформлена історико-документальна виставка «Не виплакані сльози людства», відео перегляд «Голокост. Цього не можна забувати»

Запрошуємо завітати до бібліотеки.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО