05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

В Олешках відкрився клуб за інтересами «Романтика душі»

  

У суботу, 25 січня, в приміщенні сесійної зали Олешківської міської ради відбулось перше засідання клубу «Романтика душі», яке було присвячене саме відкриттю клубу за інтересами. Інаціатором його створення стала міська організація ветеранів. На першу зустріч зібралась повна зала людей поважного віку, а це і голови та члени районних первинних ветеранських  організацій, і учасники любительського об’єднання «Ветеран» КЗ «Олешківський Центр культури та дозвілля», і, звичайно ж, активні олешківці з усіх куточків нашого міста – всі із задоволенням долучились до зустрічі. Зважаючи на те, що січень – місяць багатий на свята новорічно-різдвяного циклу, голова міської ветеранської організації  Федоренко Тамара Василівна привітала присутніх з Новим Роком та Різдвом Христовим, побажала міцного здоров’я, благополуччя, добробуту та миру в душі у кожну родину. 

Учасники любительського об’єднання «Ветеран» заспівали всім присутнім гарних новорічних та різдвяних пісень, а закінчили свій виступ запальними українськими піснями. А от ще одна гостя заходу, Каменюка Лариса Володимирівна, розповіла історію виникнення такого свята як Тетянин День, привітала присутніх Тетян з іменинами та подарувала їм квіти. Другу свою розповідь Лариса Володимрівна присвятила своєму кумиру, Висоцькому Володимиру Семеновичу, у якого за збігом обставин день народження саме 25 січня. Вона приготувала цілих два стенди про цю видатну особистість, розповіла про його непересічну творчість, вмикала улюблені пісні Володимира Семеновича. Всі, хто завітав на зустріч, слухали розповідь Лариси Володимирівни, ніби заворожені. Під час зустрічі, звичайно ж, були обговорені теми для наступних зустрічей, які планують проводити раз на місяць. Так, наприклад, незабаром пройде засідання під девізом «Люблю готувати», також поговорять про освіту та медицину.

Загалом, перше засідання клубу пройшло у сімейній теплій та затишній атмосфері, тож немає жодних сумнівів, що продовження буде! 

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО