05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

В Олешківській міській раді відбулась зустріч з видатним олешківцем

В Олешках живе багато унікальних талановитих людей - науковців, музикантів, скульпторів, журналістів, громадських діячів. Імена та прізвища багатьох з них нам дуже добре відомі. Проте про деяких з цих особистостей нам не довелось дізнатися через їх скромність та невибагливість. Саме тому в стінах Олешківської міської ради народилась ідея - підготувати та випустити збірку "Видатні люди Олешшя". В ній розповідається про тих людей, які живуть поруч з нами. Звичайно, ця збірка не шедевр, проте люди, про яких йде в ній мова, без перебільшення шедевральні. 

31 січня до Олешківської міської ради завітав один з героїв цієї збірки - Мітяй Михайло Павлович. Це людина, яка зробила величезний внесок у розбудову міста Олешки, адже саме завдяки його невтомним працьовитим рукам в нашому місті були побудовані міська рада, будинок культури, поліклініка, школи №2 та №4, паперова фабрика, підходи до мостів через річки Конка та Дніпро...Михайлу Павловичу передали екземпляр збірки на згадку, а на другому примірнику він залишив свій теплий щирий допис. До того ж, Михайла Павловича запросили на наступне засідання клубу за інтересами "Романтика душі", де він із задоволення поділиться своїм досвідом та подарує учасникам безліч цікавих історій із життя. 

Тепер примірники цих збірок будуть передані до міських бібліотек, тож кожен охочий зможе переглянути їх та познайомитися з унікальними історіями життя непересічних особистостей. Ну а ми переконані, що це лише початок цілої серії збірок про видатних олешківців.  

 

В Олешківській міській раді відбулась зустріч з видатним олешківцем

В Олешківській міській раді відбулась зустріч з видатним олешківцем 

В Олешківській міській раді відбулась зустріч з видатним олешківцем 

 

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО