05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Зустріч із чудовою майстринею Олешківського краю в Олешківській міській бібліотеці №3

 Надзвичайно несподівана гостя в бібліотеці ім. К. Г. Кудієвського - наша землячка пані Олександра Василівна Стебловска – Ярошенко. Можна сказати щойно з крил літака приземлилася на Олешківську землю  з іншого континенту , американського, і зразу до людей, до душевного спілкування .

Про неймовірний запас міцності українських жінок з козацького роду дізналися учасники зустрічі з майстринею і чудовою жінкою пані Олександрою.  Історія козацької родини ще з діда-прадіда, якого називали Стебло, дерево роду, що дає міцні пагони, праця і творчість як гарантія виживання у світі, де розраховувати потрібно лише на власні сили, пошуки Бога і радість перемоги - усе це надихає юних гостей та слухачів цього заходу. А невеличкий концерт талановитих юних музикантів,учнів Олешківської музичної школи, переможців багатьох обласних і республіканських конкурсів, братів Родіона і Івана Брумарів зачаровує гостей і дає змогу трохи приборкати підступне хвилювання пані Олександрі. В  заході також взяли участь юні вокалістки- Бортнік Ілона, Маслова Настя, Колесникова Наталя - учениці Олешківського професійного ліцею, вихованці Карагодіної Алли Станіславовни. Ці номери художньої самодіяльності додали яскравих барв, створивши насправді святкову атмосферу цієї теплої і щирої зустрічі. Серед гостей - паралімпійська чемпіонка Вікторія Кравченко та її мама, голова Ради ветеранів Тамара Василівна Федоренко, керівник ради ветеранів на Житлоселищі Людмила Анатоліївна Посрєднікова, відомий  в місті музикант і поет  Петер Станіслав Леонтійович, Карагодіна Алла Станіславівна та батьки талановитих музикантів Брумарів, ветерани праці, а також інші відомі люди нашого міста. Завідувачка б-ки №3 Наталя Анатоліївна нагадала присутнім про імена людей , що прославили наше місто, серед когорти яких Костянтин Кудієвський, Микола Куліш та ін.. Та в центрі  уваги - гостя із Америки, наша землячка зі Старої Маячки та Брилівки, звідки родом її рід - козацькі родини Олешківських та Нікопольських козаків. Головні поради від героїні - "Щастя йде до усміхнених!". "Дідусь її казав років п'ятдесят тому: "Ще будуть революції. Та за всіх революцій виживають лише майстри.""Головне - бути майстром своєї справи! Майстри потрібні будь-якій владі." Схвильована пані Олександра дуже щиро розповідала про свій рід, про своє дивовижне мистецтво вишивки, вязання, розмірковувала про освіту та виховання своїх дітей та загалом про українські родини та традиції сімейного виховання, про його трудову основу, згадувала свої дитячі роки, а також порадила присутнім переглянути фільми "Мереживо жіночої долі" та інші, які зняли про її творчість .

А Наталя Анатоліївна нагадала про прийдешній ювілей легендарної Ліни Костенко ,продекламувала її  вірші, що так щиро лягають на сторінки долі нашої героїні. 

"Я про запас держу любові скриню!" Ця любов пані Олександри до людей, до життя, до України, до своєї праці і є те джерело натхнення і щастя, що дарує крила їй та усім, хто має надію на Бога. Зустріч із цією яскравою і працьовитою людиною збагатила і усіх гостей, які можуть повторити слова Ліни Костенко "А буває, ідеш по світу ...і проходить повз тебе людина, ...так, неначе проносить квіти і тобі віддає половину...Озирнешся на неї здаля - і збагнеш - на промінь багатша стала раптом твоя земля!"

 

 

Зустріч із чудовою майстринею Олешківського краю в Олешківській міській бібліотеці №3 

Зустріч із чудовою майстринею Олешківського краю в Олешківській міській бібліотеці №3

 

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО