05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Найголовніший атрибут затишного і комфортного міста – це чистота

 

Олешки - одна спільна, велика оселя для всіх і кожного, чистота яка починається із сумлінного ставлення її мешканців до себе та довкілля, зі злагодженої роботи спеціалізованих служб, міської ради… Адже чистота міста – справа спільна для всіх і кожного. Як відомо, смітять всі, прибирають сотні, а платять нажаль, одиниці. Спеціалізовані служби постійно вивозять з контейнерів багатоповерхівок,  а також з несанкціонованих звалищ тони сміття.

Дорогі  жителі міста Олешки, якщо уявити, що може статися з містом, якщо люди перестануть дотримуватись правил благоустрою міста – це забрудненні сміттям зони масового відпочинку (парки, пляжі), гори сміття біля багатоповерхівок та приватного сектору. Це не наше з вами місто. Давайте разом зробимо Олешки чистими та затишними, бо ми того варті. Нажаль сміття залишає кожна людина від малого до великого, це закон життя, але ж в наших з вами руках благоустрій нашого міста, ми з вами любимо його усім серцем.

 Олешківська міська рада звертається до усіх жителів приватного сектору та приватних підприємців, якщо у Вас відсутній договір на вивіз сміття, будьте сумлінними громадянами та укладіть договір на вивіз сміття. Давайте разом зробимо наше місто ще краще!!!

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО