05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Відповідальність за порушення норм та правил

 

11 лютого відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Олешківської міської ради.  Згідно порядку денного було розглянуто:

Справа за статтею 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою території населених пунктів» відносно гр. Д.,  яка  11 січня 2020 року близько 11:00 год за адресою Херсонська обл., м. Олешки біля Центрального ринку по вул. Пролетарській  розклала жіночий одяг з метою продажу, чим здійснила захаращення території та порушила  п.7.1 Правил благоустрою території по забезпеченню чистоти і порядку на території Цюрупинської міської ради, затверджених рішенням Цюрупинської міської ради від 03.04.2013 року № 721 та  ст. 152 КУпАП ( Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Відповідно до п. 1.4. Правил, вони є обов’язковими для виконання всіма розміщеними на території Цюрупинської міської ради об’єднаннями громадян, підприємствами, установами та організаціями, громадянами, тощо.

 Згідно п. 7.1 Правил, забороняється захаращувати власні та прилеглі ( в т.ч. прибудинкові) території, місця загального відпочинку, вулиці, провулки, зелені газони, інші громадські місця та елементи благоустрою будівельними матеріалами, спорудами, конструкціями, матеріалами пакувальної промисловості, сміттям, побутовими відходами, відходами виробництва, сільськогосподарською сировиною, накопиченням снігу та криги, влаштування звалища, складання гною, тощо. Дослідивши матеріали справи, адміністративна комісія при виконавчому комітеті Олешківської міської ради прийшла до висновку про наявність у  діях гр.. Д.  ознак адміністративного правопорушення та кваліфікувала її  дії за  ст. 152 КУпАП.  та наклала  адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 20 (двадцять) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 340, 00 ( триста сорок ) грн.        

Справа за статтею 151 КУпАП «Самоправне зайняття жилого приміщення» відносно гр. М., яка самоправно проживає у квартирі та надала в оренду ще трьом громадянам місце для проживання. Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Олешківської міської ради, постановила визнати гр.. М. винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 151 КУпАП Самоправне зайняття жилого приміщення та накласти на неї  адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 10  (десять) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 170,00 ( сто сімдесят ) грн.       

Справа за статтею 180 КУпАП «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння» відносно гр.. К., який 20 січня 2020 року близько 15:00 год. за адресою Херсонська обл., м. Олешки, вул. Промислова, буд. 1 довів до стану алкогольного сп’яніння неповнолітнього гр. Л. 27.02.2003 р.н., чим порушив ст. 180 КУпАП Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння. Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Олешківської міської ради, постановила визнати гр.. К. винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 180 КУпАП Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 6 (шість) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 102, 00 ( сто дві) грн.

Справа за статтею 180 КУпАП «Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння» відносно гр.. С., який 22 січня 2020 року о 17:00 год. за адресою Херсонська обл., м. Олешки, вул. Промислова, буд. 1 довів до стану алкогольного сп’яніння неповнолітнього гр..М. 22.07.2003 р.н., чим порушив ст. 180 КУпАП Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння.

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Олешківської міської ради, постановила визнати гр. .С. винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 180 КУпАП Доведення неповнолітнього до стану сп’яніння та накласти на ньогоадміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 6 (шість) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 102, 00 ( сто дві) грн.

Справа за статтею 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» відносно гр..С., який 01 січня 2020 року близько 12:20 год в м. Херсон, по вул. Карбишева, 6 викинув недопалок цигарки на вулиці, чим порушив п. 7.2.4 Рішення Херсонської міської ради № 221 від 31.05. 2011 р. (далі- Правила) та ст. 152 КУпАП Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

Згідно п. 7.2.4. Правил, забороняється викидати сміття, відходи, недопалки, папір, тару, матеріали пакувальної промисловості, лушпиння тощо на вулицях, у провулках, на площах, у парках, скверах, інших громадських місцях поза урги та забруднювати вулиці при перевезенні вантажів та виїзді автотранспорту з будівельних майданчиків.

Дослідивши матеріали справи, адміністративна комісія при виконавчому комітеті Олешківської міської ради прийшла до висновку про наявність у його  діях  ознак адміністративного правопорушення та кваліфікувала його  дії за  ст. 152 КУпАП.

Керуючись ст. ст. 218, 283, 284, 285, 307 КУпАП, адміністративна комісія при виконавчому комітеті Олешківської міської ради, постановила визнати гр..С. винним  у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 152 КУпАП Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 20 (двадцять) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 340, 00 ( триста сорок ) грн.

Справа за статтею 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» відносно гр..Д.., яка 24 січня 2020 року близько 11:10 год за адресою Херсонська обл., м. Олешки біля Центрального ринку по вул. Пролетарській гр. Д. здійснювала торгівлю одягом, чим здійснила захаращення території та порушила п.7.1 Правил благоустрою території по забезпеченню чистоти і порядку на території Цюрупинської міської ради, затверджених рішенням Цюрупинської міської ради від 03.04.2013 року № 721 та ст. 152 КУпАП ( Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Олешківської міської ради, постановила визнати гр..Д. винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 152 КУпАП Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів та накласти на неї адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 20 (двадцять) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 340, 00 ( триста сорок ) грн.

Шановні жителі олешківської громади! Дотримуйтеся правил благоустрою та чинного законодавства!

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО