Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Щодо дезінфекції мереж водопостачання у Цюрупинську

Щодо дезінфекції мереж водопостачання у Цюрупинську

З 23 по 24 квітня у Цюрупинську будуть здійснюватися заходи по профілактичній дезінфекції мереж централізованого водопостачання. Про це повідомляє офіційний сайт міської ради.

Затверджено графік проведення профілактичної дезінфекції мереж централізованого водопостачання у місті. Буде проведена профілактична дезінфекції мереж централізованого водопостачання та водонапірних башт, що знаходяться на території м. Цюрупинськ та перебувають на балансі КП «Цюрупинський Водоканал». Керівники підприємств та організацій мають виконати промивання водопровідних мереж, що перебувають в їх власності або на балансі, відкривши на 10 хвилин водорозбірні крани після завершення процедури профілактичної дезінфекції.

Мешканцям м.Цюрупинськ рекомендовано виконати промивання водопровідних мереж централізованого водопостачання, що перебувають в їх користуванні, після завершення процедури профілактичної дезінфекції.

Під час проведення робіт можливе зниження тиску у водопровідних мережах міста.

Таким чином, профілактична дезінфекція мереж централізованого водопостачання та водонапірних башт, що знаходяться на балансі КП «Цюрупинський Водоканал» проходитиме з 23 по 24 квітня на водопровідних мережах, башті свердловини №17-202 (вул.Стаханова), башті свердловини №17-66 (вул.Комунарів), башті свердловини №17-199 (вул.Польова) та башті свердловини №17-429 (вул.Червоноармійська).
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"