05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Чому нам не варто нехтувати карантином

Врятувати світ, здається, ще ніколи не було так просто: все що потрібно – просто сидіти вдома. Але для багатьох це завдання виявилося досить непростим. Від Олешок до Києва все ще можна знайти чималу кількість  людей, які нехтують правилами поведінки під час карантину. 

Для чималої кількості людей у різних країнах світу сидіти вдома – завдання не з легких. Вони продовжують так чи інакше нехтувати правилами карантину – будь то закрита вечірка, шашлики на природі, посиденьки з сусідами чи просто відмова носити маску.

Про чисельні випадки порушень режиму карантину на території нашого міста систематично стає відомо фахівцям виконавчого комітету Олешківської міської ради. Багато людей достатньо агресивно реагують на зауваження інших тримати дистанцію або прохання одягти маску. У відповідь на це вони кричать, нецензурно висловлюються, сваряться та ображають. Найбільш парадоксальним в цій ситуації є той факт, що частіше за все у них є при собі в наявності маски. Вони просто відмовляються їх одягати.

Саме тому сьогодні хочеться звернутись саме до тієї категорії населення, яка ще не пройшла етап заперечення: ви не є невразливими, цей вірус може на кілька тижнів покласти вас у лікарню або навіть вбити.

Навіть якщо ви не хворієте, вибір, який ви робите, коли кудись ідете, може бути різницею між життям і смертю для когось іншого. Коронавірус може протікати без жодних сиптомів, і таким чином непомітно поширюватися з великою швидкістю. Іншими словами,  здорова молода людина може заразитися і не відчути цього. Або відчути вже після того, як інфікувала десятки інших людей. Всі ми – частина великої спільноти. Карантин – це не лише власна безпека, але й безпека інших людей.

Якщо ми з вами не будемо обережно ставитися до правил карантину і продовжуватимемо нехтувати правилами безпеки через думку, що все одно хворіють і вмирають лише літні люди, ми продовжуватимемо ставати ймовірною причиною інфікування цих людей і навіть смерті.

Тож карантин – важлива частина боротьби з нинішньою пандемією коронавірусу у світі. Нехтування правилами соціальної дистанції призведе до нових складнощів у спробах зупинити вірус та врятувати життя тисяч людей похилого віку.

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО