05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Шановні мешканці Олешок!

Протягом минулої доби на території Херсонської області було лабораторно підтверджено три нові випадки коронавірусу. На жаль, один з цих випадків виявився летальним. Його зафіксовано в Олешках. В зв’язку з цим для кожного нас посилились обмежувальні заходи під час карантину, виконання яких міський голова Дмитро Воронов тримає на особистому контролі.  «Карантин - це не відпустка і не канікули! Зрозумійте вже цю просту істину!» - наголосив міський очільник.   Починаючи з 12 березня працівники поліції регулярно проводили рейди по містам найбільшого скупчення людей. 2 квітня до рейдів по міських парках долучились фахівці виконавчого комітету Олешківської міської ради. Деякі індивіди, як би це не було парадоксально, не розуміють всієї серйозності ситуації та небезпеки, яка нависла над всією світовою спільнотою. З людьми була проведена роз’яснювальна робота, яка несла в собі наступний меседж:

  1. Без нагальної потреби не виходьте на вулиці. Залишайтесь вдома.
  2. Не виходьте на вулицю без масок або респіраторів.
  3. Не збирайтесь більше ніж по двоє.
  4. Зберігайте та цінуйте здоров’я та життя своє та своїх рідних.

На тих, хто не дотримуватиметься правил карантину, чекає адміністративне покарання, про що вкотре нагадав Дмитро Воронов: «Далі будемо притягати до відповідальності, якщо по нормальному не доходить. Якщо у Вас не працює інстинкт самозбереження, то чому від цього повинні страждати інші люди? Залишайтесь вдома і не виходьте без необхідності. Якщо така необхідність таки є, то жорстко дотримуйся рекомендацій МОЗ та правил карантину.»

Звертаємось до кожного! Не панікуйте! Давайте будемо зберігати спокій, не втрачати здоровий глузд і пам’ятати, що від нашої відповідальності залежить не тільки наше особисте життя, а й життя всіх, хто нас оточує! Тож залишайтесь вдома, виконуйте рекомендації Міністерства охорони здоров’я України. Ми маємо об`єднатись заради спільної перемоги, ставши згуртованішими та сильнішими!

P.S. Найбільше вразила літня мешканка нашого міста, яка у відповідь на рекомендації просто насміхалась і стверджувала, що краще померти. Звичайно, кожному своє, проте вона мабуть забула чи не розуміє, що своєю халатністю вона може ВБИТИ не лише себе, а й багатьох інших людей.

 

Шановні мешканці Олешок!  

Шановні мешканці Олешок!  

Шановні мешканці Олешок!  

Шановні мешканці Олешок!  

Шановні мешканці Олешок!  

Шановні мешканці Олешок!  

Шановні мешканці Олешок!  

Шановні мешканці Олешок!  

Шановні мешканці Олешок!  

Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО