05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Увага! Попередження!

КЕРІВНИК РОБІТ З ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ МЕДИКО-БІОЛОГІЧНОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ ПРИРОДНОГО ХАРАКТЕРУ ПОВ’ЯЗАНОЇ ІЗ ПОШИРЕННЯМ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ СОУШ-19 У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

від 09 квітня 2020 р. Херсон № 24

 

Про запровадження додаткових

обмежувальних заходів, пов’язаних

з недопущенням поширення

коронавірусної хвороби (COVID-19)

 

Відповідно до статей 75 Кодексу цивільного захисту України, з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) на території області, на виконання рішення протоколу позачергового засідання регіональної комісії с питань ТЕБ та НС від 09 квітня 2020 року № 24:

  1. Олешківській районній державній адміністрації, Великокопанівській об’єднаній територіальній громаді, ГУ Національної поліції в області, УСБУ в Херсонській області, ГУ Держпродспоживслужби в області, Чорноморському міжрегіональному управлінню Укртрансбезпеки забезпечити призупинення роботи з 10 квітня 2020 року оптового сільськогосподарського ринку ТОВ БВФ «Неждана» та поінформувати до 08.00 10 квітня 2020 року Штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації.
  2. ГУ Держпродспоживслужби в області спільно з Олешківськівською районною державною адміністрацією, Великокопанівською об’єднаною територіальною громадою, ГУ Національної поліції в області, УСБУ в Херсонській області, Чорноморським міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки, ГУ ДСНС в області, в.о. головного державного санітарного лікаря Херсонської області, керівництвом ТОВ БВФ «Неждана» 10 квітня 2020 року здійснити виїзд робочої групи щодо відпрацювання заходів з усунення виявлених недоліків на оптовому сільськогосподарському ринку «Неждана». За результатами їх виконання після усунення недоліків винести на розгляд регіональної комісії з питань ТЕБ та НС пропозиції щодо відновлення роботи ринку.
  3. ГУ Національної поліції в області, ГУ ДСНС в області, в.о. головного державного санітарного лікаря Херсонської області розробити та надати до 12.00 10 квітня 2020 року схему розміщення блокпостів для забезпечення виконання обмежувальних заходів у м. Олешки та с. Малі Копані Голопристанського району.
  4. Службі автомобільних доріг у Херсонській області після затвердження схеми розміщення додаткових блокпостів для виконання обмежувальних заходів у м. Олешки та с. Малі Копані здійснити інженерне обладнання технічними засобами, дорожніми знаками для забезпечення схеми дорожнього руху на визначених блокпостах.
  1. ГУ Національної поліції в області, Олешківській районній державній адміністрації, Олешківському міськвиконкому, Голопристанській районній державній адміністрації, Малокопанівській сільській раді забезпечити дотримання особливого режиму пересування мешканців м. Олешки та с. Малі Копані Глопристанського раойну.
  2. Групі взаємодії інформаційного супроводження Штабу з ліквідації надзвичайної ситуації, ГУ ДСНС в області, Олешківській районній державній адміністрації, Олешківському міськвиконкому, Голопристанській районній державній адміністрації, Малокопанівській сільській раді забезпечити проведення інформування та роз’яснювальної роботи серед населення м. Олешки та с. Малі Копані щодо необхідності введення вимушених обмежувальних заходів з метою стримування масштабного розповсюдження коронавірусної інфекції.
  3. Херсонському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, ГУ ДСНС України в області, ГУ Національної поліції в області, районним державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування:                                                              7.1. Вжити заходів щодо заборони відвідування населенням лісових масивів на території області у вихідні та святкові дні.              7.2. З 10 квітня 2020 року створити на відповідній території «зелені патрулі» та забезпечити їх патрулювання лісових масивів з метою обмеження відвідування населенням області та недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах.                   
  4. Управлінню Державного агентства рибного господарства у Херсонській області, ГУ Національної поліції в області, національному природному парку «Нижньодніпровський» забезпечити дотримання вимог щодо: - заборони риболовлі на період нересту; - санітарно- епідеміологічних норм у місцях, де дозволяється любительська риболовля. 
  5. Про хід виконання завдань, визначених цим розпорядженням, інформувати Штаб з ліквідації НС                                                ([email protected] та shtabns-[email protected]).

 

Керівник робіт з ліквідації наслідків НС В.І.ЧАБАН

 

Rozporyadzhennya-NS.pdf [88,71 Kb]

 

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО