Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Пожежонебезпечний період триває!

Пожежонебезпечний період триває!

Наближаються травневі свята. Погодні умови сприятимуть відпочинку населення на природі. Більшість жителів міст та сіл виїдуть у ліс. На жаль, на відпочинку громадяни забувають про правила поведінки у лісі, тим самим спричиняючи пожежі.
Адже відпочиваючи на природі, не забувайте про правила поведінки в лісі, особливо при поводженні з вогнем. Для того щоб попередити пожежу в лісі не залишайте багаття під кронами дерев, не кидайте не загашені цигарки та сірники, не засмічуйте ліс побутовими відходами.

Звертаємося з проханням до кожного відпочиваючого не руйнуйте в лісі шлагбауми, аншлаги, бо все це - заходи щодо протидії з пожежами.

Користуючись нагодою, нагадуємо, що КУпАП за порушення вимог пожежної безпеки в лісах України передбачена адміністративна відповідальність згідно ст..77 КупАП.
Державна лісова охорона ДП «Цюрупинське ЛМГ» закликає кожного мешканця бережно ставиться до лісових багатств нашого краю та суворо дотримуватися правил пожежної безпеки в лісах.
Адміністрація
ДП «Цюрупинське ЛМГ»
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787