Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

СИТУАЦІЯ ПО ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІЗ COVID-19 СТАНОМ НА 21 КВІТНЯ

СИТУАЦІЯ ПО ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ІЗ COVID-19 СТАНОМ НА 21 КВІТНЯ

Станом на 21 квітня за весь час боротьби з поширенням короновірусу в Херсонській області вже зафіксовано 72 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19. З яких: 1 летальний випадок в Олешківському районі, і 10 людей повністю одужали.

4 особи одужали протягом останньої доби. Всі перебували на самоізоляції під постійним медико-санітарним наглядом. Вони контактували із раніше виявленими хворими на COVID-19.

2 особи з Олешківського району, 1 з яких медичний працівник;

2 особи з Херсону, серед яких 1 дитина.

Впродовж останньої доби виявлено 2 нових випадки у місті Херсон

- жінка 66 років;

- чоловік 75 років.

Хворі вже знаходились у стаціонарах медичних закладів Херсонщини з діагнозом пневмонія. Їх було додатково обстежено методом ПЛР, завдяки чому і вдалось виявити коронавірус. Зараз стан пацієнтів важкий. Їх було госпіталізовано до Херсонської обласної інфекційної лікарні. Вони отримують кисень, підключення до апарату ШВЛ не потребують.

Наразі встановлюється коло контактних осіб та медичних працівників для проведення ПЛР досліджень.

   Деякі обмежувальні карантинні заходи будуть продовжені. На час поминальних днів – з 20 квітня до 03 травня – кладовища в області закриті для відвідування громадянами та проведення поминальних заходів. Дозволяється тільки проведення обрядів поховань із дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту. Прошу всіх із розумінням ставитись до карантинних заходів!

   Хворих на ГРВІ із середнім та тяжким перебігом хвороби буде обстежено на COVID-19 методом ПЛР. Таке рішення було прийнято на засіданні ТЕБ та НС 21 квітня 2020 року. Особливу увагу буде приділено хворим на ГРВІ, які належать до наступних груп ризику: хворі на цукровий діабет, онкохворі, люди похилого віку, люди із серцево-судинними захворюваннями, з хронічною бронхолегеневою патологією, з аутоімунними та імуносупресивними захворюваннями.

Наразі в області у наявності 5 568 тест-систем для проведення першого та другого етапів ПЛР для виявлення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Шановні Олешківці! Нагадуємо, що більшість випадків захворювання на COVID-19 в нашій області виникли із-за контакту з хворими на коронавірус людьми, тож просимо вас дотримуватись всіх умов карантину, рекомендацій Міністерство охорони здоров'я України та правил особистої гігієни.

Бережіть себе та своїх близьких!

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787