Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Увага! Вхід на кладовища закритий

Через спалахи коронавірусу у нашому місті про відвідування кладовищ під час поминальних днів не може бути і мови. Жодного масового скупчення людей на кладовищі апріорі бути не повинно. Згідно рішення  регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №26)  та рішення позачергового засідання міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в м. Олешки (протокол №11) задля недопущення поширення  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом прийняли низку обмежувальних заходів: закрити на підпорядкованій території кладовища для відвідування громадянами та проведення поминальних відправ у період з 20 квітня по 03 травня 2020року, крім обрядів поховань з дотриманням заходів особистої безпеки та за наявності засобів захисту; розмістити  на входах до цвинтарів оголошення про тимчасове обмеження щодо їх відвідувань;  організувати чергування національної поліції; вжити заходів з припинення руху транспорту до кладовищ.

Чому вводяться обмеження?  В першу чергу щоб люди не ризикували здоров'ям. По-друге, в нинішньому році поминальний тиждень припадає на період карантину. Тож збори на кладовищах вважатимуться порушенням карантинних заходів.

Цвинтарі закриють, а поминальні дні перенесуть на літній період. Порушникам загрожує штраф від 17000 до 34000 гривень.

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787